З «Інгульцем» вдома розійшлись миром 1:1

14 жовтня «Оболонь Бровар» зустрілася з «Інгульцем» з Петрового в рамках 13-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Матч став дуже насиченим на події, адже у склад “пивоварів” після травм повернулися Олег Слободян у старті і Денис Островський на заміну, а у стартовому складі замість Євгенія Шевченка, який був дискваліфікований, з’явився Валерій Степаненко.

Перший тайм пройшов у напруженій і серйозній боротьбі. Взагалі гра видалась щедра на “гірчичники”. Головний арбітр Роман Блавацький виписав їх аж сім на обидві команди. Як ви вже зрозуміли, команди були налаштовані лише на перемогу.

І першими крок до трьох очок зробили господарі. Після серйозної навали на початку другого тайму, Шишка вдало навісив і Кузін переправив м’яч у ворота Ситникова.

Здавалося, що “Інгулець” трохи розгубився, але мало-помалу, почали атакувати впевненіше. На 71-й хвилині Федорівський видав шикарний сейв, але вже за дві хвилини Клименко таки пробив нашого кіпера після пасу Синьогуба. Після голу почалося найцікавіше. Майже кожна атака закінчувалася ударом. 

Проте забити ні “Інгульцю”, ні “Оболонь Бровар” так і не вдалося.  

Працюємо далі! 21-го жовтня о 16:00 їдемо перемагати у Івано-Франківськ.

БІЛЬШЕ ФОТО У НАС НА СТОРІНЦІ FACEBOOK.

«Оболонь Бровар» (Київ) – «Інгулець» (Петрове) – 1:1 (0:0)

Голи: 1:0 – Кузін, 48, 1:1 – Клименко, 74.

«Оболонь Бровар»:  Федорівський,  Гуськов ( Безуглий, 79), Єфремов, Коваленко, Кузін (Ткач, 63), Мединський (Островський, 88), Покотилюк, Семенко, Слободян (Ковбаса, 72), Степаненко, Шишка.
Запасні: Тюрін, Гурмак, Клак, Корнєв, Косовський, Ульянченко.

«Інгулець»: Ситников, Солдат, Запорожець (Козак, 87), Піднебенной, Кен Елла (Клименко, 63), Коваленко (Мішуренко, 58), Акименко ( Січінава, 87), Кучеренко, Ковальов, Лупашко, Синьогуб.
Запасні: Ганєв, Гончаренко, Кобуладзе, Новотрясов, Хучбаров.

Попередження: Семенко (28), Лупашко (28), Єфремов (40), І.Коваленко (55), Ткач (67), Мішуренко (80), Піднебенной (90).

Головний Арбітр: Роман Блавацький (Львів). Асистенти арбітра: Антон Ісаєв (Запоріжжя), Ігор Дебенко (Івано-Франківськ). 4-й арбітр: Олександр Титов (Донецьк). Спостерігач арбітражу: Олександр Іванов (Донецька область).