Вихідний та початок нового мікроциклу

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар” приносить свої вибачення за технічні проблеми, які не дозволяли протягом останніх 2-х днів вчасно надавати інформацію про життєдіяльність команди. 

Вчора, 28-го лютого, футболісти ФК “Оболонь-Бровар” розпочали третій, найкоротший, мікроцикл на турецькому зборі. Складатиметься він усього з двох тренувальних днів, а також двох контрольних зустрічей 2-го та 3-го лютого.

Вчорашній день розпочався з традиційного, ранкового тренування, метою якого було розвиток швидкісно-силової витривалості. По завершенню тренування команду очікував обід та 2 години відпочинку. Вечірнє ж тренування, яке пройшло у тренажерному залі, було зміщено на годину раніше. Справа в тому, що на території готелю, де проживає наша команда проходять матчі жіночого товариського турніру “TurkishCup”. Одним з його учасників є наша національна збірна, яку по завершенню тренування в повному складі прийшли підримати “пивовари”. Матч закінчився нульовою нічиєю, хоча й наприкінці зустрічі “жовто-блакитні” мали достатньо моментів, аби здобути перемогу.

До Вашої уваги фотогалерея з вчорашнього тренувального дня: