Впевнена перемога “оболонців” і результативне повернення Слободяна!

Чемпіонат україни з футболу серед команд першої ліги, сезон 2015-16. 03.10.2015. 11-й тур, Київ, “Оболонь Арена”. “Оболонь Бровар” – “Нафтовик Укрнафта” Охтирка – 3:0 (2:0)

Оболонь Бровар”: Федорівський — Аблітаров, Проневич, К. Коваленко, Пінчук, Гордійчук (Корнєв,87), Фаворов, І. Коваленко (Слободян, 66), Бідловський, Сахнюк (Мандзюк, 76) Продан

Запасні: Кулініч, Бровченко, Є. Шевченко, Корольчук

Головний тренер: Сергій Солдатов

Нафтовик Укрнафта”: Тимофеєв — Кісіль, Циколія, Вечмотов (Антюх, 46), Власюк, Бояринцев, Боровик, Сондем, Пасіч, Сторубльовцев (Білий, 66), Войцеховський

Запасні: Вокальчук, Данкович

Головний тренер: Володимир Книш

Голи: Фаворов, 31, Продан, 37, К. Коваленко, 89

Попередження: Сахнюк, 24, Фаворов, 32, Бидловський, 68, – Циколія, 54, Бояринцев, 69

У першій лігі розгорілася справжня боротьба за очки у турнірній таблиці. Чемпіонат набирає неспинних обертів і кожен матч приносить як несподівані результати, так і дарує фанам захоплюючі поєдинки. Так, втративши перемогу у Миколаєві “оболонці” повернулися до Києва, на “Оболонь Арену”, аби у рідних стінах, в 11—му турі надолужити втрачене. Цього разу суперником “пивоварів” виступив “Нафтовик” з Охтирки, котрий, після 10-ти турів, мав у своєму активі на 3 очка менше, аніж “Оболонь Бровар”, тому поєдинок обіцяв бути цікавим.

Перебуваючи у ролі господарів “біло-зелені” розпочали матч активно і з великим ентузіазмом. Вже на 5-й хвилині Артем Фаворов вибіг віч-на-віч з голкіпером гостей, однак не зумів переграти того. Кілька підряд подач з кутового також могли завершитися результативно для хлопців Солдатова, але в одному випадку мяч “облизав” штангу, а в іншому, хтось з гравців господарів, переправив кулю у поперечку. Чудовий момент був у Кості Коваленка: захисник, після подачі з кутового, пробивав у верхній кут воріт “Нафтовика-Укрнафти” з відскоком від землі, але голкіпер врятував свою команду. “Жовто-чорні”, в свою чергу, відповідали напівмоментами – контратаками і ударами з дальньої дистанції, але як слід пробити організований захист “оболонців” їм не вдавалося.

Кульмінаційний період першого тайму припав на 31-шу хвилину, коли ігрова перевага “Оболоні Бровара” втілилася у голи. Спершу Бідловський прострілив з лівого флангу, мяч зрикошетив від когось з гравців у район 11-ти метрової позначки, чим дезорієнтував захисників суперника, і Артем Фаворов тут як тут — фірмовий постріл з лету — 0:1. Через кілька хвилин потому дещо розгублені “нафтовики” пропустили й другий гол: Сахнюк отримав “шкіряного” на правому фланзі, зблизився зі штрафною, знайшов там зрячим пасом Продана і Василь в один дотик переправив мяч у дальній кут воріт Тимофеєва. Дуже грамотна й показова атака “пивоварів” добила охтирців, змусивши тих безапеляційно капітулювати у першому таймі.

Другу половину зустрічі активніше розпочали гості: вже у самому дебюті організували доволі небезпечний випад, який міг завершитися взяттям воріт. Далі було кілька поспіль атак через фланги і варто відзначити, що “пивовари” дозволяли прострілювати у власну штрафну. На щастя наші захисники нейтралізували усі старання “жовто-чорних”. Загалом, другий тайм проходив значно спокійніше, аніж перший: охтирці прогнозовано намагались виправити своє положення, а “пивовари” спокійно контролювали хід матчу і грали по ситуації. В середині тайму на полі зявився Олег Слободян, який залікував травму і з великим бажанням прагнув допомогти партнерам. Поява десятки “біло-зелених” означала, що підуть небезпечні навіси зі стандартів. Так і сталося – кілька разів Олег гостро подавав у штрафну гостей, але зовсім трішки не вистачало нашим футболістам, аби переправити мяч у сітку.

Гравці Нафтовика не полишали спроб відігратися і одна з атак могла завершитися дуже плачевно: Назарій Федорівський перевів добротний удар футболіста гостей у штангу. Зрештою, кінцівка зустрічі порадувала моментами, а “Оболонці” порадували третім забитим голом – Олег Слободян на пару з Костянтином Коваленко таки домоглися свого: Олег виконав прекрасну подачу з кутового, а Костянтин потужним ударом головою вколотив мяч у сітку — 3:0! Залишається лише привітати Слободяна з блискучим поверненням на футбольне поле у власний День Народження!

Вже на останніх хвилинах матчу Фаворов міг довести рахунок ще до більш непристойного, але з його ударом головою, у ближню девятку, впорався Тимофеєв.

Таким чином, “пивовари” здобувають розгромну перемогу над хорошим суперником і додають собі три залікових бали у турнірну таблицю чемпіонату.