Вітаємо Олександра Слободяна з Днем Народження!

Шановний Олександре В’ячеславовичу!

Весь колектив ФК “Оболонь-Бровар” сердечно вітає Вас із днем народження.

Прийміть слова глибокої шани і поваги.

Невичерпна  енергія, життєва мудрість, надзвичайна відповідальність і відданість своїй справі стали запорукою тих вагомих здобутків, які назавжди вкарбували Ваше ім’я в історію  ПАТ “Оболонь”, ФК “Оболонь-Бровар” та українського футболу в цілому!

Уклінно дякуємо Вам за відкрите і безкорисливе служіння вітчизняному спорту, за рідкісний дар творити добро на благо та в ім’я Української держави.

Щиро бажаємо Вам, шановний Олександре В’ячеславовичу, міцного здоров’я,  щирої підтримки однодумців, вірності друзів. Нескінченного натхнення, довголіття, а також миру, злагоди і добробуту Вам і Вашій родині.

Сергій Солдатов (головний тренер ФК “Оболонь-Бровар”):

“Хочу побажати Вам, Олександре В’ячеславовичу, в першу чергу, сімейного щастя, затишку, благополуччя, добра і любові. Бажаю Вам миру, душевної рівноваги і спокою. Нехай слово перемога супроводжує Вас у всіх напрямках Вашої діяльності”

Валерій Іващенко (головний тренер ФК “Оболонь-Бровар” – 2):

“Вельмишановний Олександре В’ячеславовичу, від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я та сімейного щастя! Також, у цей непростий час для нашої держави, бажаю Вам мирного неба над головою, стабільності та процвітання. Нехай Господь Бог та Янголи охоронці оберігають Вас та Вашу родину”

Роман Кузема (Obolon Frogs Firm):

“Пане Президенте, впевненості Вам у наступному дні! Перемог і тільки перемог! “Оболонь” – це наше все!”

Олександр Селюк ( OBOLON ULTRAS з групи “Brewers ART”):

“Олександре В’ячеславовичу, міцного здоров’я Вам, благополуччя і щастя! Миру, стабільності та процвітання Вам, Вашій сім’ї та Українській Державі, великим патріотом якої Ви завжди були і є! “Оболонь-Бровар” – Разом і До Кінця!”

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар” 

 

 

Leave a Reply