Василь Литвиненко: «Тато – найзапекліший уболівальник!»

– Василю, 24 червня продовжився, нарешті, Чемпіонат у Першій лізі, як для тебе минув період під час вимушеної відпустки на карантині?

– Пандемія коронавірусу поставила на «паузу» весь футбольний сезон в Першій лізі. Футболістів відправили додому. Я весь час провів у Києві – карантин, дисципліна, режим, дім – тому все добре! По футболу я, звичайно, нудьгував, як і всі футболісти! Займався вдома, робив пробіжки в полі, так як живу за містом. Слава Богу, ситуація покращилася, в середу вже продовжився Чемпіонат, і я думаю, він буде дуже цікавим.

– Чи було важко психологічно?

– Психологічно важко не було, я налаштовував себе на те, що незабаром спалах вірусу піде на спад і всі футбольні клуби відновлять тренування!

– Ти певний час провів поза футболом через травму, проте, з самого початку року тренувався вже в загальній групі, пройшов з командою збори в Туреччині, як себе почуваєш? Рвешся до «бою»?

– Так, нажаль, останнім часом багато пропустив через травми, у футболі не без цього! Зараз тренуюсь на всі 100%. Дуже скучив за офіційними іграми! І звичайно ж, хочу грати, як і всі!


– Розкажи як ти потрапив у футбол? Хто був ініціатором ти чи батько? В якому дитячо-юнацькому футбольному клубі займався?

З дитинства грали з хлопцями у дворі, мало не кожен день після школи і до заходу сонця. Потім попросив Папу, щоб відвіз мене в дитячу школу, звичайно хотілося в «Динамо», але почав тренуватися в «Зміні», на Оболоні, у знаменитій 170 школі, поруч з «Оболонь Ареною».


– Хто ще з твоїх однолітків з якими ти грав на дитячо-юнацькому рівні потрапив у великий футбол?

– Олексій Майданевич з яким ми зараз в команді; Сергій Зуєвич, ми з ним довгий час грали у ФК «Колос» (Ковалівка); Ярослав Галенко. Усі ми з одної дитячої футбольної школи СДЮШОР «Зміна».


– Як ти потрапив до професійного футбольного клубу «Оболонь»?

Після випуску з футбольної школи «Зміна», прийшов на перегляд у дубль ФК «Оболонь», де і підписав свій перший професійний контракт.

– Загалом, ти не так часто в кар’єрі змінював клуби. Розкажи, будь ласка, про кожний період гри в ФК “Оболонь” та ФК «Колос» (Ковалівка).

Два роки грав за ФК «Оболонь» (дубль). Потім закінчився контракт і я почав шукати команду. Для підтримки форми тренувався з ФК «Колос» (Ковалівка), який у той час грав на Першість Київської області. Загалом, тренування затягнулися і мені запропонували грати за цю команду, а вже через рік заявилися до Другої ліги Чемпіонату України і з першого сезону вийшли до Першої ліги, посівши перше місце. До кінця 2018 року грав за «Колос», по закінченню контракту перейшов у ФК «Оболонь Бровар».

Назви гравців на яких ти хочеш бути схожим?

– Ні на кого з гравців не хочу бути схожим)) Але є на кого рівнятися та є у кого навчатися!

Хто особисто за тебе вболіває?

– Звичайно ж, кращі вболівальники та підтримка – це моя сім’я! Найзапекліший уболівальник – Папа, він і похвалить і «дасть стусана».

– Що б ти побажав нашим вболівальникам?

– Нашим уболівальникам хочу сказати величезне спасибі за підтримку і бажаю, щоб вона була ще голоснішою! А ми в свою чергу будемо намагатися радувати вболівальників красивою і результативною грою, тому що граємо заради них!)

БЛІЦ:

МЮ чи ЛіверпульЛіверпуль

Борщ чи супборщ

Мануель Нойер чи Тібо Куртуа Мануель Нойер

Діп-хауз чи попмузика діп-хауз

Пляжний відпочинок чи шашлики пляжний відпочинок з шашликами)

Пежо чи ФольксвагенФольксваген

Пресслужба ФК “Оболонь Бровар”