Валерій Іващенко: “Починаємо будувати усе з нуля”

Головний тренер новоспеченого ФК “Оболонь-Бровар-U19” розповів про те, чому припинив своє існування ФК “Оболонь-Бровар-2”, розказав про нову команду, а також поділився планами на майбутнє. 

“Керівництвом нашого клубу було прийнято рішення ліквідувати ФК «Оболонь-Бровар-2» і натомість створити “Оболонь-Бровар-U19″. Чому саме U-19? Тому що в наступному році обов’язковою вимогою федерації буде створення клубами першої ліги команд U-19. Принаймні, є такі розмови і ходять про це чутки. Ми ж вирішили не відкладати з цим і почали прямо зараз готувати таку команду, так би мовити, на майбутнє. Формується нова команда в основному з футболістів 99-2000-2001 років народження, здебільшого з випускників нашої школи «Зміна-Оболонь». Звичайно, що будуть хлопці з інших клубів, але основна частина – це наші вихованці”.

“Стратегія? Головне завдання незмінне – готувати якісних та конкурентоспроможних футболістів для першої команди ФК «Оболонь-Бровар». Ми будемо працювати на перспективу. Власне, ми розпочинаємо складну роботу, адже все доводиться будувати з нуля, команда повністю “обнулена”. Головне, щоб юні хлопці вчилися правильно грати в футбол, отримували від цього задоволення, з кожним днем ​​росли і стукали у двері першої команди. Я вважаю, що вийти на високий професіональний рівень – це головна мотивація для них”.

“Дуже важливо, що наше керівництво схвалило цей проект і поставило завдання займатися молоддю, адже молодь – це майбутнє нашого футболу. Що я очікую у підсумку? Зараз рано про щось говорити, оскільки команда зовсім молода і потрібно багато працювати. Звичайно, для швидкого розвитку гравців виступати в чемпіонаті області – це було б дещо краще, адже вони грали б з дорослими суперниками, а не з однолітками. Втім, нам треба вже зараз перебудовуватися на U-19, оскільки, повторюся, є така ймовірність, що з наступного сезону створення команд U-19 буде обов’язковим для усіх клубів першої ліги. Тому ми вирішили, що краще почати раніше і потихеньку готуватися вже зараз, аніж потім все починати з нуля. Наразі у нас є достатньо часу, аби сформувати повноцінну команду”.

“Коли розпочали підготовку? Зібралися в кінці липня і вже готуємося більше місяця. Спочатку була робота без м’яча, працювали більше над фізикою, а згодом перейшли на поле і зараз працюємо з м’ячами. Ми уважно спостерігаємо за юними футболістами, робимо висновки. Зрештою, йде звичайний процес підготовки. Звичайно, ми намагаємося приділяти більше уваги контролю м’яча”.

“У тренерський штаб новоствореної команди «Оболонь-Бровар – U19» увійдуть ті ж спеціалісти, що працювали у дублюючому складі “оболонців” – усе залишиться без змін. Свої домашні матчі будемо проводити на тренувальній базі в Бучі, а свої виступи розпочнемо вже з вересня поточного року. Поки що будемо грати в Київській зоні, де змагаються здебільшого Київські команди”.

 

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”.  

Leave a Reply