U-19. Перша ліга. 13-й тур. «Колос» – «Оболонь Бровар» – 1:0

У 13-у турі національної першості «оболонці» на виїзді мінімально поступилися одноліткам з ковалівського «Колосу».

З перших хвилин гри, одразу стало зрозуміло що грають лідери группи. Самовіддача і чоловіча боротьба вийшли на перший план. Вже на перших хвилинах, впритул, ворота Колоса “розстрілював” Цикало, але воротар якимось дивом зміг врятувати господарів поля. Далі воротам суперника, по черзі, загрожували-Деревяго, Потопальський, Лаврієнко, Барбунов та Сичевський, але воротар суперника був на висоті. Після чергової атаки, Деревяго здавалося б мав відкривати рахунок, проте м`яч після його елегантного “парашуту” влучив у стійку воріт … “Колос” намагався атакувати, але до небезпечних моментів біля наших володінь Коломійця не доходило.
Другий тайм розпочався з прикрого голу, на 47 хвилині. Після цього команда кинула усі сили на ворота соперника. Деревяго із забійної позиції влучив у поперечину. Раз-по-раз загрожували воротам Рафальський, Самар, Покойовий, Кузьменков але м’яч вперто не хотів залітати у ворота…

А коли нарешті Самар забив чистий гол, рефері поєдинку його скасував, вгледівши у цьому епізоді положення «поза грою», якого не було (Цікаво, що після матчу арбітри визнали свою помилку).

Команда Олега Мазуренка та Олександра Антоненка поступилася, але показала класний футбол та справжній бійцівський дух. Тренерський склад подякував хлопцям за самовіддачу і характер.

Першість України. Перша ліга. U-19. Група 2. 13-й тур. «Колос» – «Оболонь Бровар» – 1:0 (0:0).

Гол: Ахмедзаде «Колос» (47 хв.)

20 березня. Ірпінь. «Чемпіон». 100 глядачів. Арбітр Гончарук (київська обл.)

«Оболонь Бровар»: Коломієць, Потопальський, Кузьменков, Покойовий (Кудренко 75 хв.), Чобанов, Сичевський, Цикало (Комаровський, 83 хв.), Аракелян (Самар, 46 хв.) Лаврієнко, Барбунов (Глошардін, 75 хв.), Деревяго (Рафальський, 60 хв.).