Турецький збір. Відновлювальне тренування та вихідний

Підходить до завершення черговий день зборів для футболістів ФК “Оболонь-Бровар”. Оскільки вчора “пивовари” провели контрольний матч, а усі футболісти провели на полі 60 хвилин (ті, хто вийшов на заміну отримали додаткове навантаження на вчорашньому ранковому тренуванні), то сьогоднішній день пройшов зі зменшеним фізичним навантаженням. Ранкове тренування пройшло у ігровому вигляді. Розпочалося з естафет та гри у ручний м’яч, а завершилося турніром з тенісболу. У змаганні взяли участь 8 команд по 3 футболісти. Нагорода більш ніж достойна – переможці отримали футболку від адміністратора команди Валерія Федоровича Кучера. Здобула ж перемогу команда Андрія Корнєва, Костянтина Коваленка та Тараса Пінчука. У фінальному двобої вони здолали команду у складі Вячеслава Турчанова, Дмитра Єременка та Олександра Козака. 

А от після завершення тренування, команда вирушила до Анталії, де отпримали можливість відвідати місцеві пам’ятки, насолодитися видами набережної та придбати сувеніри.

Завтра заплановано лише одне тренування (вечірнє), а вже у вівторок команда повернеться до звичного режиму тренувань – дворазового.

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”