Троє “пивоварів” у ТОП-33 гравців першої частини сезону

Олексій Майданевич

28 років – 18 матчів (1343 хвилини) – 2 голи, 4 асисти

Складна ситуація: Майданевич однозначно посилив оболонців, але при цьому в інтересах команди закривав відразу кілька позицій: штатний правий захисник був більше потрібним ліворуч. Але свої основні якості – швидкість, уміння гостро подати з флангу, а також особисто підключитися на подачу стандарту, Олексій використовував успішно. Зокрема, в його активі єдині в матчах і переможні голи в матчах з «Гірником-Спорт» і «Кременем».

Ігор Мединський
26 років – 19 матчів (1494 хвилини) – 4 голи, 5 асистів

Стрімкий гравець, який пройшов динамівську школу та в обоймі ФК «Тернопіль» мав значні успіхи в студентському футболі, нині є найстабільнішим вінгером оболонців. Виконав 104 обводки (найкращий показник серед вінгерів). Безпосередньо причетний до 9 результативних комбінацій, нерідко загострював гру, заробляв перспективні стандарти, оживляв гру своєї команди швидкісними проходами.

Олександр Батальський
33 роки – 18 матчів (1323 хвилини) – 7 голів, 1 асист

Дозаявка ветерана значно покращила якість верхової боротьби у оболонців – якщо до того небезпечними були, більшою мірою, підключення високорослих захисників на стандарти до чужих воріт, то тепер навіть звичайні введення м’яча від воріт, довгі передачі приносили подвійну користь, адже Батальський не лише досить багато забиває, а й славиться як один із найбільших майстрів гри «на другому поверсі». Він провів, до речі, відразу 243 верхових єдиноборства (більше за всіх у лізі).