Товариський матч. Оболонь-Бровар – Черкаський Дніпро – 3:2!

Товариський матч. 12.02.2015. Стадіон “Зірка -Оболонь”. Оболонь-Бровар – Черкаський Дніпро – 3:2 (0-1)

“Оболонь-Бровар”: Федорівський (Дяченко, 31, Футболіст на оглядинах , 64) – Рустамов (Майданевич, 46), Футболіст на оглядинах, Корнєв (Грабчак, 73) – Кіцута (Футболіст на огладинах, 54) – К.Коваленко (Лук’янець, 46), Гордійчук ( Березанський, 69), Слободян (Корольчук, 54), Шваб (Сахнюк, 46), Шевчук (Яцик, 69), Продан (Іашвілі, 73)

Голи: 21 хв. – Батальский, 52 – Продан, 60 – Шевчук, 72 – Корольчук, 90+2 – Качур.

Нарешті свій перший поєдинок у новому році зіграв наш ФК “Оболонь-Бровар”. Суперником “біло-зелених” у товариській зустрічі став головний конкурент нашої команди у другій лізі Черкаський Дніпро. На відміну від хлопців Сергія Солдатова для черкаського колективу матч проти пивоварів був далеко не першим у 2015-му і цей фактор десь можливо й відбився на характері двобою.

Варто відзначити, що через сімейні обставини не зміг допомогти своїй команді Дмитро Проневич, а Артем Фаворов заліковує мікротравму, тому спостерігав за перебігом подій на футбольному полі зі сторони.

Перший тайм пройшов за невеликої переваги гостей. Воно й не дивно, адже завдання перед оболонцями стояло чітке – діяти від оборони. Цю незначну перевагу черкащани втілили у взяття воріт на 21-й хвилині дуелі – після потужного пострілу м’яч влучив у штангу і відлетів до футболіста черкащан, якому залишалось лише розумно розпорядитись з “подарунком долі”, що він успішно й зробив.

Друга частина матчу проходила більш жваво і ефективно. “Оболонці” додали у креативності та зуміли переломити хід поєдинку на свою користь. Спочатку рахунок зрівняв Василь Продан, після передачі Сахнюка, а вже згодом, голи Антона Шевчука на добивання та удар головою від Артема Корольчука остаточно декласували суперника. Лише на доданих хвилинах другого тайму гостям вдалось скоротити відставання на відстань до одного м’яча.

В цілому, перший поєдинок “пивоварів” у новому році вийшов доволі цікавий і з великою кількістю боротьби. Зрештою, вболівальники були раді знову побачити улюблену команду в дії, тому з нетерпінням чекаємо наступних матчів за участю ФК “Оболонь-Бровар”.