Товариський матч: Іранці переграли оболонців!

8 липня 2016 року. Київ, “Оболонь Арена”. Товариський матч. “Оболонь Бровар” Київ  – “Персполіс” Тегеран (Іран).

Головний арбітр: Олександр Павлюк

Асистенти: Андрій Литвин, Максим Чос

Четвертий арбітр: Максим Синицький

“Оболонь Бровар”: Федорівський – Аблітаров, Шевченко, К. Коваленко (Корнєв, 46), Гордійчук (Проневич, 54), Башлай (Гурмак, 83), І. Коваленко (Пінчук, 63), Захаревич (Єременко, 46), Шевчук (Слободян, 72), Сахнюк (Бровченко, 46), Корольчук (Продан, 46).

Головний тренер: Сергій Солдатов

“Персполіс” Тегеран: Бейранванд – Мохаррамі (Лобанов, 46), Арам Таб, Рабіха, Ансарі, Кам’ябініа, Ахмадзаде (Голеч, 46), Аліша (Нуролагі, 46, Агаї, 82), Мосальман (Рахматі, 46), Амірі (Альванзаде, 74), Аліпур (Захеді, 46).

Головний тренер: Бранко Іванковіч

Голи: Амірі, 16, 54,  Ахмадзаде, 23, Аліша, 28, Захеді, 81, – Гордійчук, 45, Продан, 84.

Сьогодні, 8-го липня, ФК “Оболонь Бровар” проводив свій перший товариський матч в рамках підготовки до нового сезону. Суперником нашої команди виступив не аби хто, а віце-чемпіон Ірану “Персполіс” з Тегерану. Хоч і неофіційний, однак все ж матч міжнародного значення відвідала чимала кількість як українських, так й іранських вболівальників. Також на поєдинку були присутні Президент “пивоварів” Олександр Слободян та посол Ірану в Украіні Мохаммад Бехешті-Монфаред.

З перших хвилин Сергій Солдатов надав можливість зіграти новачкам Дмитру Башлаю та Ярославу Захаревичу. В нападі зі старту діяв Артем Корольчук. Втім, гості розпочали активніше і вже на 16-й хвилині відкрили рахунок у матчі – відзначився Вагід Амірі. Після першого забитого м’яча Іранці впіймали кураж та ще двічі змушували Назарія Федорівського діставати сферу з сітки воріт: спочатку Ахмадзаде вписав своє ім’я в протокол зустрічі, а згодом Омід Аліша довів рахунок до розгромного – 0:3! Лише в кінці першого тайму Павло Гордійчук зміг скоротити відсавання від опонентів у два м’ячі.

У другому таймі наставники обох команд провели багато замін, однак перевага віце-чемпіонів Ірану й надалі була відчутною. Так, на 54-й хвилині Вагід Амірі записав на свій рахунок дубль, а на 81-й хвилині Шахаб Захеді забив 5-й м’яч своєї команди – 1:5 – розгром. Проте варто згадати, що й оболонці все ж створювали моменти біля воріт гостей й рахунок на табло міг бути зовсім інший, але свої моменти “пивовари” успішно марнували. Лише під завісу матчу Василь Продан з допомогою Пінчука зумів дещо скоротити відставання, забивши другий гол у ворота команди Іванковіча – 2:5 – остаточний рахунок зустрічі!