ТМ. “Оболонь-Бровар” сильніша за молодь “Зірки”

Сьогодні, 6-го лютого, у манежі НТБ “Динамо” відбувся черговий контрольний поєдинок за участю ФК “Оболонь-Бровар”. На цей раз суперником виступив молодіжний склад кропивницької Зірки, що виступає у Прем’єр лізі.

Вже традиційно, значну роль у результаті поєдинку зіграли стандартні положення. Саме після подачі від кутового прапорця було відкрито рахунок у матчі. Єременко виконав подачу до карного майданчика, де знаходився Костянтин Коваленко, який головою переправив м’яч у сітку воріт. Вже за декілька хвилин сам Єременко відзначився забитим м’ячем. І хоча Дмитро виконував подачу, нашому півзахиснику вдалося записати собі до активу забитий м’яч. Справа в тому, що його подача так і не знайшла адресата, але виявилася зависокою для голкіпера гостей. А вже ледве не в наступній атаці “пивоварам” вдалося забити й третій мяч. Зусиллями Гуськова “пивоварам” вдалося заробити одинадцятиметровий удар, який впевнено реалізував Артем Ковбаса. Наприкінці першої половини зустрічі гостям все-ж вдалося “розмочити” рахунок. І знову зі стандартного положення. Гольовою виявилася подача від бокової лінії на вбігаючого гравця кропивницької Зірки, який залишився без опіки наших захисників. 3-1 за підсумками першої половини зустрічі. 

Скоротити відставання до мінімального вдалося гостям на 53-й хвилині зустрічі. Довге закидання м’яча на нападника, до якого виявилися не готові наші захисники, дозволили нападнику “Зірки” вийти віч-на-віч з нашим голкіпером. Ситников виявився безсилим. 

Встановити остаточний рахунок вдалося також після стандартного положення. Слободян виконав подачу до карного майданчика, де на ближній штанзі опинився Ковбаса, який головою відправив м’яч у сітку воріт. Отже, 4-2 “Оболонь-Бровар” перемагає молодіжний склад кропивницької “Зірки”. 

Оболонь-Бровар (1 тайм): Тюрін, Шевченко, Коваленко, Тєрехов, Пінчук, Турчанов, Гурмак, Єременко, Гуськов, Ковбаса, Корольчук.

Оболонь-Бровар (2 тайм): Ситников, Сартіна, Безуглий, Шаповалов, ФНП, Ульянченко, Корнєв, Прокопенко, Гуськов (Ковбаса, 60), Слободян, Ткач.

Голи: Коваленко, 19; Єременко, 22; Ковбаса, 24 (п); Ковбаса, 85 – ?, 34; ?, 53.

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”