ТМ. «Оболонь-Бровар» перемагає «Арсенал»

Товариський матч. 2.02.2018, 16:30. НТБ “Арсенал”, смт “Щасливе”. “Арсенал-Київ” – “Оболонь-Бровар” – 1:3 (0:3).

ФК “Оболонь-Бровар”: Ситников (Федорівський, 46), ФНП (Пінчук, 46), Терєхов (Шаповалов, 46), Безуглий (Коваленко, 46), Сартіна (Шевченко, 46), Корнєв (ФНП, 46), Турчанов (Ульянченко, 46), Єременко (Островський, 46), Гуськов (Ковбаса, 46), Козак (Борисенко, 46), Корольчук (Кузін, 46).

Голи: Бушман, 90 – Безуглий, 15; Єременко, 27; Корнєв, 40

Сьогодні, 2 лютого, свою другу контрольну гру провели футболісти «Оболонь-Бровар». Суперником виступив інший представник київського футболу – Арсенал. Своєрідне дербі, які останнім часом супроводжувалися скандалами та навіть бійками. І це стосується не лише офіційних матчів, а й товариських.

Втім, впевнена гра «пивоварів» у першій половині зустрічі не давала навіть приводу для подібного розвитку подій.

Вже у дебюті зустрічі гарну нагоду для взяття воріт мав Артем Терєхов. Після подачі зі стандарного положення у виконанні Олександра Козака, Артем влучив у поперечку. Однак, вже за декілька хвилин Тєрєхов відзначився результативною передачею. Козак виконав подачу на дальню стійку воріт, де набігав Терєхов, який і скинув м’яч на Безуглого, якого ніхто не опікав. Микиті залишалося лише переправити м’яч у сітку воріт. Таким чином, забитий м’яч стає для нашого центрального захисника другим поспіль у новому році.

Вже незабаром «пивовари» змогли подвоїти свою перевагу. Єременко виконував подачу від кутового прапорця, яка стала гольовою.

Довести рахунок до розромного, наприкинці тайму, вдалося капітану Андрію Корнєву. На допомогу знову прийшло стандартне положення. Єременко виконав подачу до карного майданчика, де першим на м’ячі виявився Корольчук. Після його удару м’яч влучив у голову захиснику, а першим на добиванні був Корнєв.

В другому таймі у складі «пивоварів» вийшло багато молодих гравців, однак навіть попри це гравці «Арсеналу» не змогли створити хоча б один гольовий момент біля володінь Федорівського.

Скоротити відставання у рахунку канонірам вдалося лише на останній хвилині зустрічі. Бушман дивовижним ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок зустрічі – 1:3!