ТМ. “Оболонь-Бровар” мінімально поступається молодіжці Шахтаря

Сьогодні, 4-го липня, ФК “Оболонь-Бровар” провів чергову контрольну зустріч у рамках підготовки до сезону 2018/19. Суперником виступив переможець Чемпіонату U21 – донецький Шахтар. З перших хвилин у складі “біло-зелених” з’явилося лише 2 виконавці “на контракті”, решта – представники юнацької команди та потенційні новачки. Тож, сьогоднішню гру, цілком можна назвати селекційною.

Перебіг зустрічі виявився не найвидовищнішим – команди майже не створювали моменти біля воріт одна одної. Чи не єдиний гольовий момент вдалося реалізувати нападнику Шахтаря, який замкнув фланговий простріл партнера. Мінімальна перевага донечан так і втрималася до завершення зустрічі. 

Втім, як відомо, результат на зборах – не головне завдання. В кожній контрольній зустрічі тренерський штаб, в першу чергу, ставить завдання награти нові тактичні схеми, побачити слабкі місця у своїй команді, спробувати в грі новачків та подивитися на їх взаємодію з іншими гравцями..

“Оболонь-Бровар”: ФНП (Тюрін), Чобанов (Потопальский), ФНП, ФНП, Покойовий, ФНП, ФНП (Деревяго), ФНП (Дишкант), ФНП (ФНП), ФНП (ФНП), Кузін.

Гол: 80-?

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”