ТМ. “Оболонь Бровар” – “Колос” – 0:1! Звіт та ВІДЕОогляд матчу

10 липня, 19:00, Київ, стадіон “Оболонь Арена”.

ФК “Оболонь Бровар” – ФК “Колос” (Ковалівка) – 0:0 (0:1)

ФК “Оболонь Бровар”:  Федорівський Назарій (Тюрін Іван, 69), Безуглий Микита, Майданевич Олексій (Прокопенко Єгор, 65), Тєрєхов Артем (Корнєв Андрій, 79), Покотилюк Максим, Махньов Дмитро (Семенко Андрій, 59), 46), Слободян Олег-к (Островський Денис, 65), Бровченко Юрій (Мединський Ігор, 51), Гуськов Олександр (Русьян Сергій, 73, Мате Юрій, 89), Савченко Олексій (Коваленко Костянтин, 79), Пучковський Тарас (Дерев’яго Артем, 39, Ткач Володимир, 64)

“Пивовари” продовжують готуватися до сезону через контрольні ігри та тренування і на цей раз завітали до рідної “Оболонь Арени”. Гра відбулась на стадіоні, який обидві команди будуть ділити у сезоні 2019/2020 рр. У першій лізі футбольні уболівальники зможуть підтримувати тут ФК «Оболонь Бровар», а у чемпіонаті УПЛ – ФК «Колос» у дебютному сезоні. Гру можна було розподілити на дві частини до та після перерви. Якщо в першому таймі “біло-зеленим” вдавалося гостро атакувати та більше тримати м’яч, то після старту другої половини зустрічі все змінилося діаметрально навпаки: вже “ковалівці” більш тисли на ворота Назарія Федорівського, що і вилилося в забитий м’яч на 58-й хвилині матчу Владиславом Нехтій. На 83 хвилині був чудовий момент відзначитися у Дениса Островського зі штрафного удару, але м’яч потрапив у хрестовину воріт.

Відразу по завершенню матчу “пивовари” повернулися до Конгрес-готелю “Пуща”, який знаходиться в столичній Пущі-Водиці.

Нагадаю, що наступний свій контрольний матч “оболонці” проведуть в Бучі, на УТБ, 13 липня об 11:00. Наш суперник МФК “Миколаїв” . Вхід вільний.

ВІДЕОогляд контрольного поєдинку між ФК “Оболонь Бровар” та ФК “Колос” (0:1)