ТМ. “Оболонь Бровар” – “Іслоч” – 1:1 (Відео)

Сьогодні, 1 березня, ФК “Оболонь Бровар” провів свій черговий (шостий за ліком) контрольний матч на турецькому зборі. Суперником виступив представник Прем’єр Ліги Білорусії – ФК “Іслоч”.

Матч завершився результативною нічиєю – 1:1. Пивовари провели зустріч двома складами (залишивши по перерві лише голкіпера Івана Тюріна).

Першим забитим м’ячем у зустрічі, в останній десятихвилинці, відзначився Олександр Гуськов, вдало замкнувши флангову подачу у виконанні Євгена Єфремова. Однак, на жаль, для пивоварів цей гол не став єдиним у матчі. За декілька хвилин гравцям ФК “Іслач” вдалося зрівняти рахунок.

ФК “Оболонь Бровар”: Тюрін, Покойовий (Єфремов), Безуглий (Коваленко), Корнєв (Семенко), Чобанов (Степаненко), Прокопенко (Шевченко), Гурмак (Покотилюк), Косовський (Шишка), Островський (Гуськов), Ульянченко (Мединський), Кузін (Ковбаса)

Голи: Гуськов, 84 (1:0) – Комаровський, 87 (1:1)