Сергій Солдатов: “Виступили сьогодні у ролі учнів”

Головний тренер «Оболоні-Бровара» Сергій Солдатов прокоментував поразку від «Динамо» (0: 2) у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України.

– Ми розраховували показати сьогодні більш творчий футбол, але суперник нам цього не дозволив. Майстерність «Динамо» у всіх аспектах набагато вище. Ліга чемпіонів і перша ліга – різні речі.

Те, що ми планували на цей матч, нам не вдалося реалізувати, але ми не планували тільки відбиватися. І в першому таймі ми створили три моменти біля воріт «Динамо». А автогол – це наслідок тиск суперника.

– Оцініть свою команду на рівні представника Ліги чемпіонів.

– Гра показала, що «Динамо» набагато вище нас класом у всіх компонентах гри – і в тактичному сенсі, і в технічному, і в плані індивідуальної майстерності футболістів. Ми, природно, були сьогодні в ролі учнів. Нас трохи повчили, ми трохи повчилися. Я навіть не можу порівняти київське «Динамо» з якимось з інших наших суперників. Ліга чемпіонів є Ліга чемпіонів.

– Чи варто перед вашою командою завдання повернутися в прем’єр-лігу вже в цьому сезоні?

– Поки немає. Перед нами стоїть завдання «обкатати», набратися досвіду і потрапити в п’ятірку. Але не виключено, що якщо ми будемо й надалі йти в турнірній таблиці так впевнено, як зараз, то завдання може змінитися. Все залежить від президента клубу.

Leave a Reply