Резервісти «пивоварів» вийшли до чвертьфіналу Кубка Київщини!

Кубок Київщини-2017, 1/8 фіналу. ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2 (Київ) — КРИСТАЛ (Козин) — 5:2 (Ткач, 8, 89, Єлисеєв, 12, Скаскевич, 88, у свої ворота, Островський, 90+1, пн — Кульгук, 16, пн, 22, пн).

Вилучення: Зіпцер (Оболонь-Бровар-2, 22).

Оболонські резервісти стали чвертьфіналістами Кубка Київщини, вирвавши перемогу на завершальних хвилинах драматичного поєдинку з “Кристалом”.

Оболонці доволі швидко повели в рахунку, забивши два м’ячі, але з такою ж блискавичністю пропустили два голи в свої ворота. Надалі гра була відносно рівною, з обопільними шансами на загальний успіх, попри навіть те, що господарі поля грали в чисельній меншості півтора тайма. Та за дві хвилини до фіналу найдосвідченіший з козинців Скаскевич зрізав м’яча в свої ворота — “Кристал” зламався, а «пивовари» зробили свою справу! Вітаємо команду Валерія Іващенка з виходом у чвертьфінал!

«Оболонь-Бровар — 2»: Зоря — Зіпцер, Нагорняк, Прокопенко, Гамула, Островський, Мартиненко (Корнієнко, 90), Єлисеєв, Рябцев (Галич, 35), Ткач, Марченко (Асадов, 76)

Головний тренер: Валерій Іващенко.