Резервісти «Оболоні-Бровар» завершили перше коло чемпіонату болісною поразкою!

Чемпіонат Київщини-2017, 15-й тур. 08.07.2017. Погреби, стадіон «Десна», 10.00. «ДЕСНА»(Погреби) — «ОБОЛОНЬ-БРОВАР-2» (Київ) — 10:2.

Голи: А.Якимлюк, 17, 47, 61, 71, Є.Воробей, 23, 41, Островський, 43, у свої ворота, Бондаренко, 63, Копач, 83, Бафталовський, 84 — Нагорняк, 33, Зіпцер, 45+2.

Дублери «пивоварів» завершили перше коло чемпіонату області болісною поразкою з рахунком 10:2. Прикро, але саме цей матч став 100-м для «оболонців» у чемпіонаті області.

«Десна» розгромила наших резервістів забивши при цьому найбільше м’ячів у цьогорічному вищоліговому матчі. До цього найрезультативнішим було бомбардування, що його здійснила та ж таки «Десна» в зустрічі з «Монолітом», що завершилася з рахунком 8:1.

Покер у звітному поєдинку оформив Андрій Якимлюк. Цікаво, що до перерви кияни змагалися майже на рівних і за результату 1:2 поцілили м’ячем у поперечку чужих воріт. Але гостей надломив автогол Островського… Як наслідок, «пивовари» зазнали розгромної поразки та пішли на перерву посідаючи 11-ту сходинку у турнірній таблиці.

«Оболонь — Бровар — 2»: Дехтяр — Зіпцер, Нагорняк, Мартиненко, Марченко, Єлесеєв, Литченко, Островський, Ткач, Чистяк, Киян.

Головний тренер: Валерій Іващенко.