Чемпіонат України з футболу серед команд першої ліги, сезон 2016-17 рр., 34-й тур. 01.06.2017. Київ, стадіон «Оболонь-Арена», 19.00. «Оболонь Бровар» Київ — «Скала» Стрий — 1:0 (0:0).

Феміда

Головний арбітр: Панчишин Д.І. (Харків).

Асистенти арбітра: Юхименко М.В. (Луцьк), Гарлач І.І. (Ужгород).

4-й арбітр: Дорош В.В. (Київ).

Спостерігач арбітражу: Брюхов П.А. (Кременчук).

«Оболонь-Бровар»: Федорівський — Є. Шевченко, Безуглий, К. Коваленко, Пінчук, Корнєв (К), Продан (Борисенко, 86), Бровченко, Слободян, Корольчук (Ульянченко, 71), Скакун (Єременко, 46).

Запасні: Піцан, Гурмак, Шаповалов, Шевчук.

Головний тренер: Олег Мазуренко.

«Скала» Стрий: Дутка — Альохін, Баранов (Герег, 85), Кузів, Челядін, Стасюк, Черепущак (Луців, 88), Білоус, Поручинський, Бровко, Маляренко (Заїченко, 59).

Запасні:

Головний тренер: Роман Гнатів.

Голи: Безуглий, 52.

Попередження: Білоус, 81, — К. Коваленко, 84.

У поєдинку заключного, 34-го туру Першої ліги «Оболонь-Бровар» приймав на своєму полі одного з аутсайдерів першості – стрийську «Скалу». Після ефектного, драматичного поєдинку проти «Десни» в минулому турі, вболівальники на «Оболонь-Арені» очікували побачити не менш цікаву гру. Певна річ, мова йшла виключно про перемогу!

«Пивовари», як і слід було діяти фавориту поєдинку, одразу перейняли ініціативу. Підопічні Олега Мазуренка створили перший небезпечний момент вже на другій хвилині зустрічі – Бровченко змістився в центр з лівого флангу та завдав небезпечного удару – голкіпер врятував гостей. Господарі поля контролювали події на газоні, але не поспішали завдавати реальної загрози опоненту. Протягом п’ятнадцяти стартових хвилин гра проходила в центрі поля, без небезпечних випадів збоку обох сторін. Другу пожежу біля воріт «Скали» створили її ж гравці. Кузів небезпечно зрізав м’яч у свої ворота після подачі від кутового прапорця, але голкіпер, на щастя захисникові, встиг зреагувати. На попередній момент гості відповіли дальнім пострілом Поручинського, але він не становив реальної загрози воротам Федорівського. «Оболонці» продовжували грати першим номером, тому не дивно, що саме «зелено-білі» створили найнебезпечніші моменти першої половини. На 30-й та 41-й хвилині гарні нагоди для взяття воріт мав Корольчук. Спочатку Артем із кількох метрів пробив точно в голкіпера, а потім захисник став на заваді його технічному удару через себе.  Голкіпер «Оболоні-Бровар» лише раз по-справжньому вступав у гру. Сталося це на 34-й хвилині, коли Кузів завдав небезпечного пострілу під поперечку. Федорівський повністю контролював ситуацію, перевівши м’яч на кутовий. Перша половина матчу завершилася нульовою нічиєю, хоча гол «пивоварів» був би аж надто логічним та доречним. Підопічні Олега Мазуренка пішли на відпочинок, аби закінчити почату справу в другому таймі.

Як і очікувалося, «Оболонь-Бровар» не збирався збавляти обертів у другій половині. Кияни впевнено йшли на ворота суперника та, зрештою, добилися свого. На 52-й хвилині Бровченко завдав дальнього удару зі штрафного, голкіпер помилився при прийомі м’яча, Продан першим вискочив на добивання, але пробив у голкіпера, а потім снаряд опинився в ногах Безуглого, котрий і заштовхав його в сітку воріт Дутки. Сім хвилин другої половини гри знадобилося «пивоварам», аби вийти вперед. Кияни могли добивати суперника вже за кілька хвилин, але удар п’ятою від Корольчука впевнено парирував голкіпер «Скали». Гості, до речі, на 56-й хвилині поєдинку змусили ввійти у гру Федорівського, котрий відбив м’яч у поперечку після пострілу Челядіна з середньої дистанції. Гості зі Стрия сьогодні не змогли похизуватися нічим, окрім кількох дальніх пострілів. «Оболонь-Бровар» чітко грав в обороні, повністю контролював хід гри та, відверто кажучи, награв на другий забитий м’яч. Гарну нагоду подвоїти перевагу мав Єременко, але Дмитро не зумів переграти голкіпера, знаходячись у вигідному положенні. Заключні хвилини останнього матчу в сезоні спливали. «Оболонь-Бровар» показував хороший футбол, вів у рахунку, але киянам бракувало другого м’яча  для красивої перемоги на фініші сезону. Як не намагалися «пивовари» — другий м’яч їм так і не вдалося забити. Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу господарів – 1:0.

Фінальний свисток Дмитра Панчишина сповістив не лише про завершення матчу, але й про завершення сезону. На жаль, на нас очікує півтора місяці без захоплюючих поєдинків на «Оболонь-Арені». Команда йде на відпочинок для того, аби повернутися сильнішими, для того, аби в сезоні 2017/18, все ж таки, завоювати путівку в Прем’єр-лігу!

До нових зустрічей, шановні вболівальники!