“Пивовари” розгромили “Кремінь”!

Чемпіонат України з футболу серед команд першої ліги, сезон 2017-18 рр. 09.08.2017. Кременчук, стадіон «Кремінь», 18.00. «Кремінь» Кременчук — «Оболонь-Бровар» 0:3 (0:1).

Феміда

Головний арбітр: Запрутняк В.В. (Ужгород).

Асистенти арбітра: Почепецький П.П. (Дніпро), Соботюк Р.С. (Житомир).

4-й арбітр: Садовий О.В. (Кременчук).

Спостерігач арбітражу: Гордієнко О.В. (Дніпро).

МФК «Кремінь»: Онопко, Ченбай, Квач, Кравчук, Горват (Бичков, 46), Піскун (Янаков, 61), Богданов (Прошенко, 77), Степанчук (Саркісян, 75), В.Олійник (Боровський, 52), Тертишний , Тимченко (к).

Запасні: А. Олійник, Ходуля.

Головний тренер – Сергій Ященко

«Оболонь-Бровар»: Ситников, Шевченко, К. Коваленко, Тєрєхов, Пінчук, Корнєв (Турчанов,  87), Безуглий, Корольчук (Продан, 90), Козак (Гуськов, 71), Єременко (Бовтрук, 59), Шевчук (Слободян, 84).

Запасні: Федорівський, Сартіна.

Головний тренер – Олег Мазуренко

Голи: Тєрєхов, 1, Бовтрук, 81, Слободян, 85 (пен).

Попередження: Ченбай Сергій 34, Степанчук Сергій 36, Горват Олександр, 45, Ваге Саркісян, 80 – Ситников Антон, 88, Безуглий Микита, 90+3.

У рамках п’ятого туру Першої ліги «Оболонь-Бровар» завітав у гості до новачка цьогорічної першості – «Креміня». Кременчуцький клуб розпочав новий сезон не надто вдало. У чотирьох стартових поєдинках Першої ліги «Кремінь» здобув одну перемогу та зазнав трьох поразок. Підопічні ж Олега Мазуренка дійсно можуть похизуватися вдалим стартом, тож до Кременчука «пивовари» їхали лише з думками про продовження вдалої серії у вигляді перемоги.

«Зелено-білі» розпочали виконувати своє завдання із приголомшливою швидкістю. Не встиг годинник зробити один повний оберт, як м’яч опинився у воротах «Креміня». Тєрєхов виконав штрафний удар майже з центра поля, а голкіпер господарів Онопко припустився грубої помилки при прийомі м’яча й випустив його у ворота. «Пивовари» були близькі до того, аби подвоїти перевагу вже на другій хвилині, але удар головою від Корольчука влучив у поперечку воріт господарів. Протягом усього першого тайму «Оболонь-Бровар» помітно володів ініціативою, тому не дивно, що саме «оболонці» створили більшу кількість загроз біля володінь суперника. Два майстерних, а головне, небезпечних удари через себе завдавали Тєрєхов та Коваленко. Із пострілом першого не менш майстерно впорався голкіпер, а от Костянтин пробив поруч із дев’яткою. На 17-й хвилині гарний момент для взяття воріт мав Шевчук, який не зумів завдати точного удару із надзвичайно вигідної позиції. Під завісу першого тайму був зобов’язаний забивати Корольчук, проте Артем двічі не влучив у площину воріт із вбивчої позиції. Щодо господарів, то гравці «Креміня» знайшли в собі сили лише на кілька цікавих, проте не надто небезпечних контрзабігів до карного майданчика Киян. Справедливо, що перша половина матчу завершилася на користь «пивоварів», хоча реалізація моментів вкотре підвела підопічних Олега Мазуренка. Мали забивати більше!

Другий тайм поєдинку розпочався із активного натиску господарів. Гравці «Креміня» вже в дебюті виконали справжню осаду карного майданчика «оболонців», постійно навантажуючи захист фланговими передачами. Втім, захисники «Оболоні-Бровар» демонстрували впевнену гру в захисті, тому по справжньому вступати в гру Ситникову не доводилося. Голкіпер киян невтомно грав на виході, постійно перехоплюючи навіси кременчуцької команди. Чого «пивоварам» не вистачало по перерві, так це такої ж активної та переконливої гри попереду, як у першому таймі. Другий м’яч у виконанні «зелено-білих» міг звести на мінімум рівень загрози втратити перемогу, але небезпечних моментів у атаці, на жаль, не виникало стільки, скільки хотілося б. Проте, навіть без активної навали на ворота суперника «Оболонь-Бровар» подвоїв перевагу в рахунку. Справжнім козирем «пивоварів» у сьогоднішньому поєдинку виявилися стандарти! На 82-й хвилині зустрічі Бовтрук, який з’явився на заміну, завдав точного удару зі штрафного – 0:2! А вже за кілька хвилин голкіпер «Креміня» збив Гуськова в карному майданчику, змусивши арбітра вказати на позначку. Слободян вкотре довів, що вміє реалізовувати пенальті й двійка на табло кременчуцького стадіону змінилася на трійку. Футбольний Бог повернув «Оболоні-Бровар» борг за нереалізовані моменти першого тайму!

Фінальний свисток головного судді зафіксував надвпевнену перемогу київського клубу із рахунком 0:3! Вітаємо гравців, тренерський штаб та вболівальників із черговим чудовим результатом! У новому сезоні «Оболонь-Бровар» крокує в правильному напрямку!