“Пивовари” пройшли тести на COVID-19 та приступили до тренувань

12 травня, згідно із санітарно-епідеміологічними та медичними рекомендаціями для тренувального процесу в українському футболі, всі гравці, тренери, а також персонал ФК “Оболонь Бровар” здали тести на COVID-19. Результати тестів у всіх негативні серед 45 членів клубу.

Сьогодні, ввечері, на УТБ ФК “Оболонь Бровар”, в Бучі, пройшло перше загальнокомандне тренування “біло-зелених” після послаблення заходів карантину в Україні. Перед тренуванням лікар команди Павло Павліченко вимірював температуру у кожного гравця й тільки опісля розпочалося довгоочікуване тренування. Перед його початком було традиційне привітання іменинників та граців, які впродовж карантину стали батьками (Семенко, Голіков та Мединський). Загалом тренування пройшло в надзвичайно позитивній атмосфері, оскільки гравці не бачилися майже два місяці, усі скучили один за одним. Пограли у футбол та в квадрати, а також провели швидкісно-силові вправи. Головний тренер Олег Мазуренко попросив, щоб гравці уважно ставилися до свого здоров’я та здоров’я близьких, продовжували дотримуватися всіх запобіжних заходів, адже це не жарти. 

Що стосується подальших планів, то поки є графік тренувань в одноразовому режимі. “Пивовари” чекають на рішення щодо продовження Чемпіонату від УАФ та ПФЛ.