Прикра поразка від “Авангарду” під завісу матчу…

Після надскладного, але переможного виїзду «Оболонь Бровар» вкрай хотіла порадувати і домашню публіку. На щастя, прогноз погоди не справдився і сонечко непогано припікало цієї вересневої неділі.

Головний тренер киян Сергій Ковалець вкотре вирішив не змінювати переможний склад. Проте вже у першій половині гри довелося робити вимушену заміну – замість травмованого Деребчинського вийшов Ткач.

Перший тайм пройшов під іменем Гуськова, який був лідером майже всіх атак. На 18-й і 21-й Олександр міг, взагалі, виводити киян вперед. Непогано себе проявив і Слободян, який спочатку мав свій шанс, а потім подарував його Коваленку. Проте і гості не відсиджувались у захисті. Гравцем матчу можна сміливо називати Моісеєнка. Оди він міг разів з тричі забивати, але спочатку підвела точність, потім невдалий вихід сам на сам з Федорівським, і неймовірний сейв останнього.

На другий тайм крім вболівальників, вперед погнали «пивоварів» і заміни. «Свіжі» Шишка, Корнєв і Ковбаса досить вдало увійшли у гру. Шишка на 75-й хвилині міг знову відзначитись зі штрафного, як це було у Дніпрі. Проте м’яч підступно не йшов до воріт Солдатенка.

Натомість гості таки забили. Що найбільш прикро – з пенальті і в самій кінцівці матчу.

На думку арбітра Федорівський скосив у власному карному гравця «Авангарду», а Демченко, який вийшов на заміну у другому таймі, реалізував 11-тиметровий.

Ще варто додати, що прикре ушкодження отримав Слободян, якого під завісу матчу замінив новачок Косовський.

Тепер у «Оболонь Бровар» є два тижні, щоб перепочити (через те, що «Кобра» знялась з чемпіонату наступний тур кияни пропускають) і вже шостого жовтня на виїзді проти «Балкан» знову показати хорошу гру, до якої звикли вболівальники. А поразка від «Авангарда» запам’ятається, як випадковість.

ФОТОЗВІТ МАТЧУ ВІД ДМИТРА ІВАШКОВА НА СТОРІНЦІ “ОБОЛОНЬ БРОВАР” У FACEBOOK

 «Авангард»: Солдатенко, Воробєй, Мірошник, Лобов, Ємець (87, Лучик), Сеницький, Скоблов(55, Демченко), Моісеєнко, Матяж(77, Задерецький), Шершень, Кірієнко (90, Гранкін)

Запасні: Денчук, Удод, Счастливцев, Хомченко, Іващенко

 «Оболонь Бровар»: Федорівський, Гуськов (73, Ковбаса), Деребинський (40, Ткач), Єфремов, Коваленко, Мединський, Покотилюк (61, Корнєв), Семенко, Слободян (87, Косовський), Ульяниченко (46, Шишка), Шевченко
Запасні: Тюрін, Безуглий, Гурмак, Клак, Степаненко

Головний арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород). Асистенти арбітра: Валерій Кисельов (Суми), тСергій Соботюк (Житомир). Четвертий арбітр: Дмитро Кубряк (Одеська область). Суддівський наглядач: Андрій Валенко (Львів)

Попередження: 70, Єфремов, 82, Мединський, 90, Федорівський – 74, Демченко,

Гол: 0:1, Демченко, 90