Прогавили перемогу у Миколаєві…

Чемпіонатк України з футболу серед команд першої ліги, сезон 2015-16. 27.09.2015. 10-й тур. Миколаїв, “Центральний міський стадіон”. МФК “Миколаїв” – “Оболонь Бровар” Київ – 2:2 (1:1).

МФК “Миколаїв”: Чумак – Берко, Батюшин, Кошелюк (Вітенко, 46), Момот (Саркісян, 74), Цапій, Ковальов, Любчак, Буличов, Сікорський (Муховиков, 38), Чучман

Запасні: Васконян, Бессалов, Лещенко, Хохлов

Головний тренер: Руслан Забранський

ФК “Оболонь Бровар”: Федорівський – Пінчук, Корнєв, Аблітаров, Кіцута (І. Коваленко, 46) – Проневич, Фаворов, Сахнюк (Гордійчук, 77), Бідловський, Бровченко (Шевчук, 67), Продан

Запасні: Кулініч, Рустамов, К. Коваленко, Корольчук

Головний тренер: Сергій Солдатов

Голи: Сахнюк, 24, Аблітаров, 47, – Чучман, 30, 90+3

Попередження: Буличов, 79, Батюшин, 85

Головний арбітр матчу: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

Віддавши купу сил у матчі з “Динамо” у Кубку, “пивовари” вже через два дні вирушили у Миколаїв, де на них чекав черговий суперник у 10-му турі чемпіонату.

Ігровий день запам’ятався тим, що на центральному міському стадіоні Миколаєва царювало справжнє свято, адже міській арені виповнилося 50 років. Фінальним акордом святкування мав стати матч між МФК “Миколаїв” та “Оболонь Бровар”, однак “біло-зелені” не збиралися покращувати настрій місцевій публіці…

Перші хвилини матчу пройшли у спокійному руслі. Проте, ближче до середини тайму обидві команди вмикнули активність. Так, “корабели” виконали штрафний удар, Федорівський відбив м’яч, а Сікорський на добивання готовий був відкривати рахунок у матчі, але не впорався зі своїм завданням. “Оболонці” відповіли не менш небезпечним моментом: Фаворов пробивав з лінії штрафної – Чумак з кута потягнув удар півзахисника! “Оболонь Бровар” відчув впевненість в ногах й заволодів ігровою ініціативою, наслідком чого став прекрасний удар Сахнюка: Григорій прийняв “сферу” на груди, спиною до воріт, і з розвороту пробив у дальній верхній кут воріт Чумака – 0:1! Після забитого голу гості не зупинялися і вже через мить Фаворов пробивав в один дотик у самісінький кут воріт господарів – кілька сантиметрів не вистачило Артемові. “Пивовари” почувалися впевнено й переконливо: контролювали м’яч, перекривали зони й не давали супернику грати у свій футбол. Втім, несподівано для наших хлопців, миколаївці зуміли зірвняти рахунок, коли цього ніхто не очікував: Кошелюк подав у штрафну з флангу, послідував удар головою, Федорівський відбив передс обою, але виникла метушня перед нашим голкіпером, чим й скористався Чучман – удар Станіслава лівою ногою у верхній кут – 1:1. Підопічні Солдатова відразу намагалися відновити перевагу, аби піти на перерву у статусі переможців: Кіцута ефектно пробивав з льоту, з-за меж штрафної, але Чумак витягнув м’яч з самісінького кута, перевівши його на кутовий.

По перерві, гості миттєво взялися насідати на ворота господарів. Так, Бровченко розіграв кутовий з Проданом, Юрій зовнішною стороною стопи вирізав м’яч на дальній кут ворті Миколаєва і Різван Аблітаров, точний ударом головою, встановив рахунок 1:2 на користь своєї команди. Други гол надихнув наших хлопців й ті спокійно контролювали хід поєдинку. Миколаївці ж, в основному, якщо й загрожували воротам назарія, то зі стандартів. Хоча саме на це й потрібно було звернути увагу футболістам з півночи Києва… Але це згодом. А так, ще у середині другого тайму василь Продан вийшов на побачення з Чумаком й міг збільшити перевагу “оболонців”, але пробив прямо у Романа, занадто зблизившись з голкіпером. Також активно увійшов у гру Ілля Коваленко: півзахисник цілив у дальній кут воріт з дальньої дистанції – неточно. Змарнувавши хороші нагоди відзначитися ще й довести матч до його логічного завершення, “пивовари” почали відверто грати на утримання. У другій половині тайму наші хлопці занадто глибоко сіли, дозволяючи, таким чином, просуватися суперникові ближче до володінь Федорівського. Перша “ластівка” з’явилася, коли Ковальов залишився один у нашій штрафній і безперешкодно пробивав у верхній кут – на щастя арбітр зафіксував офсайд… Проте, вже через кілька хвилин все той же Ковальов пробивав головою з дуже вигідної позиції, після навісу з флангу – Федорівський у неймовірному стрибку врятував “біло-зелених”, перевівши кулю на кутовий! Йшли вже додані хвилини зустрічі і щось тривожне відчувалося в такій актвиності господарві і відвертій пасивності гостей… Годі базікати, словав тут зайві, адже Миколаївці вижали максимум з останнього кутового у матчі: навіс у щтрафну, Чучман звільнився з-під опіки захисників у зелених футболках й ударом головою врятував свою команду від поразки. Драматизм кінцівки зустрічі зашкалював… У заключну додану хвилину “пивовари” побігли вперед, але часу було вже дуже й дуже мало… Так, фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию у матчі 10-го туру у Миколаєві.