Першотравнева перемога “пивоварів” (оновлено)

1 травня 2014 року ФК “Оболонь-Бровар” зіграв матч в рамках 31 туру Другої ліги 2013/2014 з Черкаським “Славутичем”. “Пивовари” підходили до поєдинку без кадрових втрат, але з однією заміною в складі: замість Олега Слободяна з стартових хвилин на поле вийшов Ілля Коваленко.

Перший тайм починався доволі кволо. Суперники, що називається, прилаштовувалися один до одного. Йшла дуже гостра боротьба за центр поля. Господарі трохи переважали гостей з Черкас, однак, це була лише територіальна перевага, яка дуже зрідка переростала в удари по воротах. Як і передбачалося, гості діяли довгими вертикальними передачами, проте  захист “біло – зелених” на чолі з наддосвідченим капітаном Андрієм Корнєвим дуже вправно їх перехоплювали.

По-справжньому гаряче стало лише на 20 хвилині, коли Юрій Бровченко виходив сам на сам з воротарем гостей Віталієм Мирним, однак  у півзахисника “броварів”  був зафіксований офсайд. Вже згодом той таки Бровченко виконував небезпечний штрафний, та захист господарів на другому поверсі зіграв на “відмінно”. Ось і все, що можна згадати за перший тайм зустрічі.

У другій половині гри нічого особливо не змінилося: така ж сумбурна гра, мало ударів по воротах… У “Оболонців” в другому таймі було лише три моменти, а “Славутич” взагалі не завдав жодного удару в площину воріт господарів. Згадується гол, забитий з офсайду захисником “пивоварів” Олексієм Майданевичем.

“Пивовари” з плином часу все більше давили на суперника і лише на 74 хвилині їм вдалося прорвати надійний захист гостей. Після вкидання ауту та навісу з правого флангу атаки, Григорій Гаранян зміг заштовхати сферу в сітку воріт Віталія Мирного – 1:0!!! В кінцівці матчу відбувся ще один контрвипад 2 в 1, проте швидше за все,  зважаючи на втому, “біло – зелені” не змогли забити більше одного м`яча.  Тож,  третя поспіль домашня перемога команди Сергія Солдатова з рахунком 1-0.

Чемпіонат України з футболу. Друга ліга. 31-й тур.

Київ, “Оболонь-Арена”. 1300 глядачів.

“Оболонь- Бровар” Київ – “Славутич” Черкаси – 1 : 0

Гол: Гаранян – 74.

“Оболонь-Бровар”: Мусієнко – Майданевич, Кіцута, Корнєв, Гордійчук – Проневич, Фаворов, Коваленко (Пронак – 91 хв.), Бровченко (Корольчук – 67 хв.) – Гаранян, Продан (Лук’янець – 77 хв.)

“Славутич” Черкаси: Мирний – Тарасенко, Худченко (Обревко – 79 хв.), Синьогуб, Д. Фаворов, Кошелюк, Захаревич, Бушман (Гонщик – 46 хв.), Фабунмі (Мироненко – 50 хв.), Шопін (Лобов – 59 хв.), Дацюк

Попередження: А. Фаворов, Майданевич – Синьогуб, Лобов