Перша поразка і перший гол

Горішні Плавні зустріли недружелюбно: «Оболонь Бровар» програла матч «Гірник-Спорт» 1:2.

Головний тренер «пивоварів» Сергій Ковалець вирішив не змінювати стартовий склад попереднього матчу про ФК «Рух». Скоріше за все, коуч вже поступово визначається з новим кістяком команди. Але до кінця трансферного вікна ще є час, тому настільки далеко забігати не будемо. Серед нових облич у складі – в запасі з’явився Олександр Деребчинський, попереднім місцем роботи якого була Кропивницька «Зірка».

У першому таймі нарешті можна було говорити не про боротьбу у середині поля, а рахувати небезпечні моменту біля воріт суперників «пивоварів». З перших хвилин «Оболонь» почала контролювати м’яч. Ті атаки, які проводили господарі, нівелювалися захистом і кіпером «біло-зелених». А ось у атаці виходило все крім результативного завершення. Спочатку Шевченко (а пізніше і з гри) крутив у ворота зі штрафного. Потім Семенку не вистачило точності. Хорошу атаку провели Покотилюк і Ткач, але  забити все ніяк не виходило.

Голи перейшли на другий тайм, який розпочався неочікувано. Так неочікувано, що у перші сім хвилин Тюріну, який попередні два матчі залишав ворота на замку, довелося вже двічі виймати м’яч з сітки. Спочатку відзначився Корольков, а потім Шевчук. Головний тренер «Оболонь Бровар» Сергій Ковалець одразу зробив подвійну заміну. Так, на полі замість Ткача з’явився дебютант Деребчинський, а замість Слободяна – Клак. Ще за п’ять хвилин капітана Корнєва замінив Ульянченко. Саме він став джокером для «пивоварів». Владислав взявся пробивати штрафний метрів з 35-ти і зробив це бездоганно. Цей гол став першим для киян у сезоні і, скоріше за все, побореться за звання кращого у турі!

Підтримати партнера по команді голом міг і Мединський, але після його навісу зі штрафного м’яч потрапив у руки кіпера. Попри це «Оболонь Бровар» зупинятись не збиралась. Неймовірний шанс мав Олексій Клак,  який виходив віч-на-віч з воротарем. Ковбаса і Кузін, які змінили Гуськова і Покотилюка, відповідно, гру поживили. Правда результату не принесли.

В результаті що ми маємо: перша поразка, перші пропущені голи. Але є одне але. Є і перший свій гол. Є характер. А вболівальники пробачать все, окрім байдужості.

«Оболонь Бровар»: Тюрін, Єфремов, Ткач (54 Деребчинський), Покотилюк (82 Кузін), Семенко, Коваленко, Мединский, Слободян (54 Клак), Гуськов (73 Ковбаса), Корнєв (60 Ульянченко), Шевченко

Запасні: Федорівський, Безуглий, Продан, Степаненко

«Гірник-Спорт» (старт): Данкович, Боровський, Єфремов, Кравчук, Власюк, Корольков, Батюшин, Кіча, Лозовий, Сікорський, Шевчук

Голи: Корольков 48, Шевчук 52 – Ульянченко 69