Павло Поштаренко: “Для нас кожна гра – це як фінал”

Голкіпер “пивоварів” Павло Поштаренко прокоментував підготовку своєї команди до матчу з “Черкаським Дніпром”. 

“6 очок в останніх двох поєдинках — це чудовий показник. Перемоги додають впевненості, але про недооцінку “Черкаського Дніпра” не може бути й мови, навіть  якщо вони зараз демонструють дещо гірші результати. Настрій напередодні двобою? У футболі настрій команди змінюється від гри до гри, тому ми хочемо, щоб він у нас залишався теперішнім, тобто позитивним”.

“Не скажу, що якось по-особливому налаштовуємося на гру з черкащанами, для нас зараз кожен матч – це як фінал, тому підходимо до поєдинку з такою ж самою відповідальністю, як і на попередні зустрічі”.

“Слабкі та сильні сторони суперника? Про слабкі сторони нічого не можу сказати, я не слідкував за їхніми іграми. Можу сказати кілька слів лише про голкіперів черкаської команди. Так, Максим Кучинський – це вже давно воротар рівня Прем’єр ліги, я раніше слідкував за його виступами в ФК “Полтава”. Ну а Орест Будюк, на мій погляд, один із найсильніших молодих воротарів України на сьогоднішній день. Думаю, на воротарській позиції у “Черкаського Дніпра” хороша конкуренція”.

“Для кожного воротаря дуже важливо отримувати ігрову практику, я – не виключення. Звичайно, також важлива й довіра тренерів. Сподіваюся, що й в подальшому буду допомагати команді та виправдовуватиму наданий мені ігровий час своєю грою”, – сказав Павло Поштаренко. 

P.S. На жаль, Павло отримав прикру травму меніска на тренуванні і, як стало відомо сьогодні, вибув терміном на 3-4 місяці… Тримайся, Павло, ми з тобою! Разом і до кінця! 

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”.