Олександр Мусієнко: “Напевно, час сходити до Церкви…”

Голкіпер “Оболонь-Бровар” Олександ Мусієнко поспілкувався з прес-службою клубу напередодні домашнього поєдинку проти стрийскої “Скали”. 

 Сашко, наскільки добре ти вписався в нову команду?

 Я одразу влився в колектив. Разом з “оболонцями” тренувався, проходив зимові збори. До того ж, з дуже багатьма хлопцями я вже був знайомий і до переходу у стан «пивоварів»

 Хто сприяв твоєму трасферу?

 Насамперед, тренерський штаб. Тренер воротарів та головний тренер хотіли мене тут бачити. В «Оболоні» все дуже цікаво та багато перспектив.

 Ти за свою кар`єру змінив багато клубів. Яка команда стала для тебе найріднішою?

 Я не знаю, чому так відбувається в моєму житті, та я хотів би затриматися в столичній команді надовго. Все залежить від колективу. Якщо не враховувати мою нинішню команду, найкращий колектив був у “Борисфені”, де я розпочинав свій футбольний шлях.

– Сашко, на твою думку, чому «Оболонь-Бровар» програв у Новій Каховці? Чого не вистачило команді? Адже грали значно цікавіше й краще за суперника…

– Е-е-е-х… (зітхає). Я завжди казав, що у другій лізі потрібно грати з суперниками жорсткіше, використовувати більш силову боротьбу… Тут немає футболу, як такого, є лише «перебігати», «перетоптати»… Я не знаю… грали дійсно значно краще, створили купу моментів, але… Дуже прикро… Напевне, час сходити до Церкви…

 Чого ти очікуєш від гри зі «Скалою»?

  Кожен матч тепер, як останній. Ми будемо грати лише на перемогу.

 В одному із післяматчевих інтервю Олег Миколайович Мазуренко зазначив, що всі люди в клубі, починаючи від прибиральниць і закінчуючи президентом, бажають піднятися у класі. Як думаєш, цього сезону це реально зробити, особливо після прикрої поразки від «Енергії»?

 Ми несподівано програли дві гри на початку другого кола, тепер ось сенсаційно поступилися аутсайдеру… Тим не менш, я вважаю, що «Оболонь-Бровар»  це команда не просто першої, це команда Прем`єр ліги. Ми будемо битися до кінця.

 У нас в команді є аж три голкіпери. Думаєш, будеш основним?

 Дуже провокаційне питання. І Назарій Федорівський, і Сашко Дяченко дуже талановиті хлопці і не дають розслабитись. Від себе я зроблю все можливе, щоб бути номером один. А там вже, як тренерський штаб вирішить. 

 Сашко, що можеш побажати вболівальникам?

  У нас чудові вболівальники, які нас палко підтримують. Ми їм дуже вдячні. Побажати хочу мирного неба та любові, яких нам всім зараз дуже не вистачає. 

Фото: Олег Романовський (Brewers Art)

Leave a Reply