Олександр Гуськов: «Ми одна футбольна сім’я»

Напередодні стартового матчу другого кола чемпіонату клубна прес-служба поспілкувалася з півзахисником «Оболонь Бровар» Олександром Гуськовим:

Що змінилося у грі і у команді з приходом Сергія Ковальця?

З приходом Сергія Івановича з’явився колектив. Ми почали більше часу проводити поза тренувальним майданчиком. Вже двічі були в театрі, на екскурсійній прогулянці Києвом, навіть їздили до церкви. З’явилися відкриті тренування, які відвідують близькі футболістів та вболівальники. Раніше такого не було!

Команда серйозно оновилася на початку сезону. Як тобі у грати з новачками?

Так, прийшли нові гравці, оскільки чимало з команди «старих» пішло. Одразу з усіма потоваришував, а з деким був знайомий навіть до їхнього переходу до «Оболоні Бровар». Це, зокрема, Олексій Клак та Максим Покотилюк – мої клубні побратими з «Буковини». Усі хлопці – професіонали, з якими приємно мати справу на одному полі.

Закінчилося перше коло чемпіонату. Як підсумуєш виступ «Оболонь Бровар»?

Перше коло змагань ми закінчили на 6 позиції. Якщо порівняти з результатом попереднього сезону, то можна сказати, що справи йдуть вгору. Проте восени нас чекають ще стартові ігри другого кола, тому ще зарано говорити про підсумки у першій частині сезону.

З якою з командою було грати найважче і який матч запам’ятався найбільше?

Для мене легких ігор не буває, всі по-своєму складні. Найбільше запам’яталася гра з «Волинню», яка завершилася нашою перемогою з рахунком 4:2. А найважчою, гадаю, була гра з «Металістом 1925».

Розкажи більше про життя поза футболом. Чим любиш займатися у вільний час?

Поза футбольним полем, коли я вдома, люблю проводити час зі своєю дівчиною, якщо вона, як зазвичай це буває, не на роботі (сміється). Обожнюю риболовлю, але мені нечасто вдається на неї потрапляти. Люблю дивитися фільми. І, так, люблю готувати! Загалом у вихідний день намагаюся переключити себе з футбольної хвилі на хвилю релаксу.

Дуже часто на матчі приходять другі половинки футболістів – чи товаришують пари у не футбольному житті?

Так, звичайно, вважаю, що так і повинно бути, адже ми одна футбольна сім’я!