Олег Слободян: «Ця поразка – стимул працювати ще більше»

Півзахисник «пивоварів» Олег Слободян  прокоментував мінімальну поразку своєї команди від «Полтави».

«Звісно, перше, що кидається в очі – пенальті, який не забили, але це футбол – бувають злети, а бувають і падіння, у нас ще все попереду».

«Нам потрібно було агресивніше діяти в атаці, грати більш гостро, адже ми дуже мало створили моментів».

«Суперник нічим не здивував, ми були готові до їхньої гри. Проблема в тому, що ми не виконали настанови тренера на гру».

«Що сказав тренер після матчу? По гарячих слідах ми вже не робимо аналізи. Тренер сказав, що боляче програвати в першому матчі та ще й вдома при своїх уболівальниках. Також сказав, щоб ми тримали хвіст пістолетом, що все буде добре».

«Я вважаю, що рахунок по грі, але це моя суб’єктивна точка зору. Повторюся, ми не грали агресивно, тому такий рахунок. Ми мали створити багато моментів, щоб виграти, адже грали вдома при своїх уболівальниках, але ми цього не зробили».

«Так, ми програли нашому прямому конкуренту, однак хочемо піднятися вище у турнірній таблиці. У нас ще все попереду, будемо виконувати те, що вимагає від нас тренер і виправдовувати очікування вболівальників».

«Ця поразка – стимул працювати ще більше. У нас хороший підбір футболістів і хороші тренери, тому у нас є все, щоб перемагати у всіх подальших матчах. Зараз нам потрібно розкрити наш потенціал», – вважає Олег Слободян.

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”.