Олег Слободян: «Будемо намагатись здобути максимум залікових очок в матчах, які залишились»

Профайл: Олег Слободян, 3.10.1996, 181, 72, 136 матчів та 11 забитих м’ячів у Чемпіонаті та 8 матчів у Кубку України

Олег, «пивовари» вже провели 8-м ігор у Чемпіонаті, як ти їх оціниш?

Неоднозначно. Гірше, ніж ми розраховували. Будемо намагатись здобути максимум залікових очок в матчах, які залишились.

Як для тебе пройшов період під час вимушеної відпустки на карантині?

Як і у всіх. Був вдома, тренувався через день, а так більше нічого. Коли ти сповнений енергією, то важко лежати в чотирьох стінах і нічого не робити. Іноді їздив кататись на велосипеді, гуляв в лісі з собакою.

Чи було важко психологічно?     

Дуже важко, сумував за футболом, за цими емоціями. Дуже не вистачало цього, тож зараз, хочеться побачити вболівальників на трибунах. Але дуже дякуємо вболівальникам, що в цей не простий час вони з нами.

Хто ще з твоїх однолітків з якими ти грав на дитячо-юнацькому рівні наразі продовжує свої виступи у великому футболі?

Досить багато моїх однолітків зараз грає у великому футболі. Я вважаю, хвиля 1996 р.н. була вдалою для українського футболу. Дуже багато хлопців грають на найвищому рівні, в тому числі і в АПЛ, і в Лізі Чемпіонів. Якщо говорити, про команду «Зміна» 1996 р.н. то, мені здається, що цей випуск був дуже вдалим, але по різним причинам на професійному рівні небагато хлопців заграли…

Ти вже багато років виступаєш у біло-зеленій формі, що для тебе значить «Оболонь Бровар»?

Обожнюю цей клуб. Не вистачить слів описати як. Я ще собі поставив завдання у 2013 році, вийти з «Оболонню» в УПЛ. І я сподіваюсь його виконати.

Валерій Володимирович Іващенко вдруге очолив «пивоварів». Чим відрізняється тренувальний та ігровий процес Валерія Володимировича сьогодні відтоді, коли він очолював «пивоварів» в 2017 році?

Цікаво працювати з Валерієм Володимировичем. В кожному тренуванні відкриваємо щось нове для себе. Не сильно змінився тренувальний процес, але зараз стало тяжче)

Чому в складі «пивоварів» ти виступаєш під 10 номером? Що він для тебе означає?

Я завжди мріяв грати під 7 номером, але батько, коли мені було 7 років, наполіг, щоб я грав під 10. Я полюбив цей номер і зараз маю навіть татуювання з цифрою «10».

Три гравці на яких ти хочеш бути схожим?

Наразі мені подобається Кевін Де Брюйне, Бруну Фернандеш і Руслан Малиновський, тому намагаюсь звертати увагу на їх найкращі якості. Я хочу бути схожим тільки на самого себе)

Олеже, нещодавно ти змінив свій статус,  тепер ти одружений. Розкажи чи змінилося життя? Мені здається, що ти почав краще грати)) Хоча заслужений тренер України Йожеф Йожефович Сабо каже, що якщо футболіст одружується, то «випадає» з футболу на рік. Чи все ж таки все залежить від коханої людини поруч?!))

Життя, насправді, не сильно змінилось. Ми з Катериною зустрічались 5 років до цього важливого кроку. Я знав, що все буде добре, бо 2 роки вже жили разом. Що стосується висловлювання Йожефа Сабо – я думаю, це все залежить від людини поруч. І мені пощастило)

Що б ти побажав нашим вболівальникам?

Терпіння і віри в команду, і в керівництво клубу.  А ми будемо намагатись не підводити вболівальників.

БЛІЦ:

Реал чи Ювентус Реал

Counter-Strike чи  FIFA Counter-Strike

Mercedes чи Porsche Porsche

Борщ чи суп суп

Діско хаус чи поп музика поп музика

Подорожі по Європі чи Єгипет та Туреччина люблю море

Пресслужба ФК “Оболонь Бровар”