Олег Мазуренко: “Не здобули одне очко, а втратили два!”

“Розпочну з того, що я давно не був у Миколаєві, тому мені дуже приємно знову завітати у це місто. Я провів тут один сезон (у якості футболіста, – прим.) і дуже приємні спогади залишилися”, – ділиться емоціями Олег Миколайович.

“Щодо гри… мабуть, якби якість газону була кращою, то й якість футболу була б краща – розпочну з цього… Ми проглядали матчі Миколаєва й бачили, що команда хоче грати в футбол, принаймні, намагається грати в футбол, в коротку і середню передачу, тому ми приділили увагу розігруючим півзахиникам суперника у центрі поля. Знову ж таки, поле не дозволило комбінувати ні нам, ні господарям”

“Результат? Можливо комусь не сподобається, але ми більше заслуговували на перемогу, аніж Миколаїв. За рахунку 0:1 у нас було два моменти і ще в першому таймі можна було вирішувати долю поєдинку. На початку другого тайму забили другий гол і потмі було ще два моменти… Можна було раніше вирішити цю гру… Прикро, що пропустили з двох стандартів… Ну що ж, рухаємося далі.. Що тут коментувати… Рохраховували на більше і заслуговували на більше”

 “Почали грати від оборони у кінцівці? Так, це дуже погано, ми так не планували. Що Миколаїв грав на Кубок, що ми грали на Кубок, багато працювали на оборону, тому десь мимоволі почали грати на утримання. Хоча ми цього не вимагали, а навпаки, намагалися підганяти хлоців, щоб вони виходили вперед. Втім, на підсвідомості діяли на утримання рахунку, сіли дуже низько і за це поплатилися. Вважаю, що ми не здобули одне очко, а втратили два”, – нагосолив Олег Мазуренко.

Прес-служба ФК “Оболонь Бровар”

Leave a Reply