Олег Мазуренко: “Хочемо показувати видовищний футбол, який буде подобатися вболівальникам”

Головний тренер ФК “Оболонь-Бровар” Олег Мазуренко поділився думками щодо підготовки “пивоварів” до нового сезону, а також прокоментував кадрову ситуацію в команді. 

Про підготовку до нового сезону

“Ми задоволені навчально-тренувальними зборами і підготовкою до сезону в цілому. Однотижневий цикл був “втягувальним”, а двотижневий – більш ігровим, з акцентом на техніко-тактичну складову, награвання різноманітних зв’язок. Також ми зіграли достатню кількість контрольних поєдинків, тому задоволені підготовкою”.

Про новачків

“З тих футболістів, яких ми хотіли бачити в нашій команді, вдалося підписати не всіх. Деякі відмовилися йти до нас, але це вже інше питання… Зрештою, як я вже колись зазначав, в першу чергу ми беремо у свої ряди тих, хто хоче грати у “біло-зеленій” футболці, тих, у кого є велике бажання захищати кольори нашого клубу. Тому ті футболісти, які прийшли до нас, вони мотивовані, і нам приємно з такими хлопцями працювати. Наразі ми задоволені нашими новачками”.

Про кадрові втрати 

“Вік футболіста короткий. Деяким нашим гравцям інші клуби запропонували більш вигідні умови, тому вони вирішили піти – це нормальний процес. Свого часу нас покинув Бідловський, потім Фаворов, Аблітаров, Ілля Коваленко, а зараз – Даценко, Бровченко, Гордійчук і т.д. Нам залишається лише подякувати цим виконавцям за час проведений в нашому клубі, за допомогу команді, за відношення до своєї роботи”.

Про завдання на сезон 

“Наразі конкретних завдань на сезон перед нами не стоїть. Головне – показувати видовищний футбол, який буде подобатися глядачам, розвиватися, прогресувати, рости в професіональному плані”.

Про молодих гравців 

“Ми повинні давати дорогу молодим футболістам. Свою тренерську кар’єру я розпочинав у дублі, тому завжди з повагою відносився до молодих гравців. Молодь, перш за все, повинна сама розуміти, що у футболі просто так нічого не буває. Якщо вони хочуть стати справжніми футболістами, то потрібно чимось жертвувати – на пустому місці нічого не виросте. Хочеться, щоб молоді хлопці більш професіонально і дисципліновано відносилися до своїх обов’язків, стали більш зрілими і дорослими людьми як в роботі, так і в побуті. Ми розраховуємо на молодих футболістів, але вони повинні більше працювати і бути відповідальними”.

Про ситуацію з Дмитром Скакуном 

“Запросити Дмитра в “Оболонь-Бровар” взимку – це була моя ініціатива. Я завжди симпатизував цьому футболісту, але у кожного спортсмена бувають такі моменти, коли “перегорів”, або десь не увійшов в команду. Зрештою, ситуація зі Скакуном – це в першу чергу моя вина. Напевно, мені не вдалося “достукатися” до нього, знайти потрібні слова. Буває таке, коли людина відчуває, що це “не його”, тому ми прийшли до спільного рішення разом з Дмитром, що йому буде краще змінити команду. Дмитро Скакун прекрасний футболіст, дуже порядна людина, професіонал. Хочу побажати йому всього найкращого і великих успіхів”.

Про поєдинок з “Арсеналом-Київ”   

“”Арсенал-Київ” – дуже непроста команда, яка грає в атлетичний контратакуючий футбол. У порівнянні з минулим сезоном склад “Арсенала” змінився не суттєво, є лише незначні зміни. Загалом, підбір футболістів у “канонірів” досить хороший, тому в суботу нам буде складно”.

 

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”.