Олег Мазуренко: «Хочемо показувати видовищний футбол, який буде подобатися вболівальникам»

Головний тренер ФК «Оболонь-Бровар» Олег Мазуренко поділився думками щодо підготовки «пивоварів» до нового сезону, а також прокоментував кадрову ситуацію в команді. 

Про підготовку до нового сезону

«Ми задоволені навчально-тренувальними зборами і підготовкою до сезону в цілому. Однотижневий цикл був «втягувальним», а двотижневий — більш ігровим, з акцентом на техніко-тактичну складову, награвання різноманітних зв’язок. Також ми зіграли достатню кількість контрольних поєдинків, тому задоволені підготовкою».

Про новачків

«З тих футболістів, яких ми хотіли бачити в нашій команді, вдалося підписати не всіх. Деякі відмовилися йти до нас, але це вже інше питання… Зрештою, як я вже колись зазначав, в першу чергу ми беремо у свої ряди тих, хто хоче грати у «біло-зеленій» футболці, тих, у кого є велике бажання захищати кольори нашого клубу. Тому ті футболісти, які прийшли до нас, вони мотивовані, і нам приємно з такими хлопцями працювати. Наразі ми задоволені нашими новачками».

Про кадрові втрати 

«Вік футболіста короткий. Деяким нашим гравцям інші клуби запропонували більш вигідні умови, тому вони вирішили піти — це нормальний процес. Свого часу нас покинув Бідловський, потім Фаворов, Аблітаров, Ілля Коваленко, а зараз — Даценко, Бровченко, Гордійчук і т.д. Нам залишається лише подякувати цим виконавцям за час проведений в нашому клубі, за допомогу команді, за відношення до своєї роботи».

Про завдання на сезон 

«Наразі конкретних завдань на сезон перед нами не стоїть. Головне — показувати видовищний футбол, який буде подобатися глядачам, розвиватися, прогресувати, рости в професіональному плані».

Про молодих гравців 

«Ми повинні давати дорогу молодим футболістам. Свою тренерську кар’єру я розпочинав у дублі, тому завжди з повагою відносився до молодих гравців. Молодь, перш за все, повинна сама розуміти, що у футболі просто так нічого не буває. Якщо вони хочуть стати справжніми футболістами, то потрібно чимось жертвувати — на пустому місці нічого не виросте. Хочеться, щоб молоді хлопці більш професіонально і дисципліновано відносилися до своїх обов’язків, стали більш зрілими і дорослими людьми як в роботі, так і в побуті. Ми розраховуємо на молодих футболістів, але вони повинні більше працювати і бути відповідальними».

Про ситуацію з Дмитром Скакуном 

«Запросити Дмитра в «Оболонь-Бровар» взимку — це була моя ініціатива. Я завжди симпатизував цьому футболісту, але у кожного спортсмена бувають такі моменти, коли «перегорів», або десь не увійшов в команду. Зрештою, ситуація зі Скакуном — це в першу чергу моя вина. Напевно, мені не вдалося «достукатися» до нього, знайти потрібні слова. Буває таке, коли людина відчуває, що це «не його», тому ми прийшли до спільного рішення разом з Дмитром, що йому буде краще змінити команду. Дмитро Скакун прекрасний футболіст, дуже порядна людина, професіонал. Хочу побажати йому всього найкращого і великих успіхів».

Про поєдинок з «Арсеналом-Київ»   

«»Арсенал-Київ» — дуже непроста команда, яка грає в атлетичний контратакуючий футбол. У порівнянні з минулим сезоном склад «Арсенала» змінився не суттєво, є лише незначні зміни. Загалом, підбір футболістів у «канонірів» досить хороший, тому в суботу нам буде складно».

 

Прес-служба ФК «Оболонь-Бровар».