Офіційна заява клубу щодо операції правоохоронних органів

Футбольний клуб “Оболонь-Бровар” повністю підтримує проведення правоохоронними органами слідчих дій з метою виявлення доказів та притягнення до відповідальності осіб, пов’язаних з організацією договірних матчів, та інших проявів корупції в українському футболі.

ФК “Оболонь-Бровар” веде свою діяльність дотримуючись не тільки Законів України, а й високої етики конкурентної боротьби. Клуб засуджує порушення законів України, правил ФІФА та регламентів змагань ФФУ, а також будь-які прояви неетичної поведінки з боку власників, керівництва, тренерів, гравців, працівників клубів та арбітрів на будь-якому рівні змагань: від Прем’єр ліги до дитячих турнірів. 

Наш клуб вкотре закликає всіх своїх футбольних колег будувати і вести боротьбу базуючись виключно на законному і етичному підході, керуючись тільки спортивним принципом.

У зв’язку з тайною досудового розслідування, на сьогодні Клубу невідомо, чи підозрюється хтось з існуючих або колишніх співробітників, тренерів або гравців у здійсненні незаконних дій, що наразі розслідуються правоохоронними органами. 

Заходів, пов’язаних з розслідуванням, на території Клубу не проводилося; звернень з боку слідчих органів в Клуб не надходило.

ФК «Оболонь-Бровар» буде всіляко сприяти розслідуванню з метою викорінення будь-яких проявів корупції в українському футболі.