Оболонь-Бровар здобуває першу перемогу на турецькому зборі!

Сьогодні, 18-го лютого, на футбольному газоні готелю Starlight пройшов другий контрольний матч за участю ФК «Оболонь-Бровар». Суперником виступив представник другої по силі ліги Грузії – ФК «Самгуралі».

Матч вийшов по-справжньому видовищним та цікавим для вболівальників. Відкрити рахунок у матчі «пивовари» змогли вже на 5-й хвилині зустрічі. Козак виконав фланговий простріл на 11-ти метрову позначку, яка здавалося партнера не знайде. Втім, Гуськову вдалося продемонструвати свою швидкість, наздогнати цю передачу, та в дотик відправити м’яч прямісінько у дев’ятку.

Не довго довелося чекати і другого забитого м’яча. Можливо, в якійсь мірі, цей гол і виглядає курйозно, оскільки після флангової подачі у виконанні Єфремова, м’яч дійшов не до голови Корольчука (якому, напевно, й адресувалася передача), а опинився у воротах.

А вже за декілька хвилин «пивоварам» вдалося довести рахунок до розгромного. Козак виконав подачу до карного майданчика зі штрафного, м’яч влучив у поперечку, а першим на добиванні був Корольчук.

Не менш небезпечно з-за меж карного майданчика пробивав все той же Козак наприкінці тайму, однак його удару забракло влучності – трохи вище воріт. Ледве не єдиний момент, у якому нашому голкіперу Антону Ситникову прийшлося вступити в гру був створений наприкінці першої половини зустрічі. Після розрізної передачі від партнера на ударній позиції опинився 7 номер «Самгуралі», однак Ситников в епізоді зіграв надійно.

Другий тайм дещо активніше розпочали номінальні гості, і як наслідок – змогли скоротити відставання у рахунку. Терехов у межах корного майданчику порушив правила, а отже гравці «Самгуралі» отримали право на одинадцятиметровий, з яким впорався Гонгадзе.

Найкращу нагоду скоротити відставання до мінімального мали гості у контратаці, виходячи два-в-два, однак після удару нападника грузин м’яч влучив у поперечку.

Наприкінці тайму «пивовари» створили ще декілька непоганих гольових моментів, однак рахунок так і залишився незмінним. 3-1 на користь української команди.

Склад ФК “Оболонь-Бровар”: Ситников (Федорівський, 45), Єфремов (Пінчук, 60), Терєхов (Шаповалов, 60), Безуглий (Чобанов, 60), Сартіна (Шевченко, 60), Гурмак (Улянченко, 60), Турчанов (Корнев, 60), Козак (Островський, 60), Єременко (Слободян, 60), Гуськов (Ковбаса, 60), Корольчук (Кузін, 60).

Голи: Гуськов, 5; Єфремов, 23; Корольчук, 27. – Гонгадзе, 48.