“Оболонь Бровар Ю19” здобуває перемогу у матчі з командою “Зміна-Оболонь”

Чемпіонат України 2018/2019. Перша ліга Ю19. Група 2. Тур 21.

“Зміна-Оболонь” (Київ) – “Оболонь Бровар” (Київ) – 1:2

“Оболонь Бровар”: Коломієць, Потопальський, Комаровський (Глошардін, 42), Покойовий, Кузьменков, Сичевський, Цикало (Чистяк, 57), Самар (Ульянченко, 90), Рафальський (Дерев’яго, 55), Шамич (Аракелян, 60), Лаврієнко.

Голи у складі “пивоварів” забивали Самар та Чистяк.

Олег Мазуренко (старший тренер “Оболонь Бровар Ю19): Вітаю хлопців з перемогою. Практично 75 % гравців, які вийшли сьогодні на матч, це наші вихованці, що у складі “пивоварів, що в команді “Зміна-Оболонь”. Звісно ми на них розраховуємо в подальшому. Повірте мені, що перемога це не головне, набагато важливіше, щоб вони зростали як футболісти, потрапляли до дорослого футболу та обов’язково себе реалізували. Ви знаєте, що наші два футболісти викликані до юнацької збірної України це два Дмитра – Шамич та Сичевський. Приємно, що з нашої команди їх вже двоє викликаються до лав збірної. Ясно, що хотілося, щоб їх було більше і ми будемо над цим працювати. Бажаємо хлопцям успіху та щоб вони обов’язково показали себе.

Дмитро Сичевський (гавець “Оболонь Бровар Ю19”): Дякую, за привітання з викликом до юнацької збірної України. Це буде моє перше знайомство з найкращими футболістами України, які викликані до лав збірної. Проти деяких з них я вже грав на клубному рівні. Мені надзвичайно приємно, що з нашої команди ми їдемо вдвох з Дмитром Шамичем. Що до матчу проти “Зміни-Оболонь”, то рахунок не по грі. Ми постійно контролювали хід поєдинку, а вони нічого не створили, окрім забитого м’яча з пенальті.