“Оболонь-Бровар” впевнено перемагає “Ниву” (Вінниця)

Сьогодні, 7-го липня, на території навчально-тренувальної бази “Оболонь” в місті Буча відбувся контрольний поєдинок між ФК “Оболонь-Бровар” та ФК “Нива” (Вінниця). Для “пивоварів” цей матч підсумовував другий (двотижневий) збір у рамках підготовки до сезону 2018/19.

Сьогоднішю зустріч біло-зелені провели двома складами, виконавши одразу 11 замін по перерві.

Попри чималу кількість створених гольових моментів у першій половині зустрічі, рахунок вдалося відкрити лише наприкінці тайму. Олег Слободян скористався передачею від Олександра Гуськова, та з лінії карного майданчику, в дотик, відправив м’яч у сітку воріт вінничан. 1-0.

Вже у дебюті другої сорокап’ятихвилинки м’яч вдруге опинився у сітці воріт “Ниви”. Василь Продан скористався закиданням Костянтина Коваленка, й відкрив лік своїм голам на літньому зборі. Збільшити відрив у рахунку пивоварам вдалося зусиллями Богдана Покойового, який з гострого кута наніс точний удар – 3:1. Вже за десять хвилин Покойовому вдалося відзначитися другим м’ячем у сьогоднішній зустрічі, замнувши простріл уздовж воріт.

Не поїхали додому без забитого м’яча і вінничани, проте відзначитися їм вдалося лише на останніх секундах зустрічі, й часу на те, аби відігратися не залишалося.

Фінальний свисток арбітра зустрічі Володимира Новохатнього зафіксував впевнену перемогу “Оболонь-Бровар” над вінницькою Нивою. Завтра на команду очікує вихідний день, а вже в понеділок “пивовари” продовжать підготовку до сезону.

Оболонь-Бровар: Федорівський (ФНП 45), Єфремов (Пойовий 45), ФНП (Коваленко 45), Безуглий (Корнєв 45), Шевченко (ФНП, 45), Ткач (Ковбаса 45 (ФНП 68)), Улянченко (ФНП 45), ФНП (ФНП 45), Гуськов (ФНП 45), Слободян (Продан 45), Кузін (ФНП 45)

Голи: Слободян 44, Продан 49, Покойовий 74, Покойовий 85 – ? 90.