“Оболонь Бровар”: вдома здолали “Миколаїв”

Є домашня перемога! «Пивовари» вдома переграли МФК «Миколаїв» 2:1.

Вже з перших хвилин відчувалось, що господарі хочуть і можуть перемагати. До забитого голу Максима Покотилюка на 18-й хвилині, прекрасні шанси мали Гуськов, Шишка і Кузін, який мав найкращий момент з трьох.

«Корабели» відповіли небезпечним кутовим, ударом Радченка і, навіть, забили. Проте у тій ситуації арбітр не зарахував гол через напад на воротаря Федорівського.

Перший тайм все ж завершився на користь «пивоварів» – ударом Мединського (як виявилося, це він лише пристрілювався).

Перша десятихвилинка другого тайму була явно на стороні гостей. Проте вже з 55-ої хвилини небезпечні моменти почали регулярно створюватися біля воріт «Миколаєва». Прекрасні шанси мали Ткач, Гуськов, Ковбаса і Островський зі Слободяном.

Гості відповіли ударами здалеку Кушніренка і Цапія.

А на 78-й хвилині шалена атака киян завершилася взяттям воріт Старченка. Цього разу обійми партнерів приймав Мединський.

Здавалося, справу зроблено. Проте дві підряд жовті автору першого голу Покотилюку залишили «пивоварів» вдесятьох. А на 89-й хвилині Берко вдало обіграв захисників і відправив м’яч у дальній кут воріт Федорівського.

Цей м’яч, здавалося, зовсім не засмутив киян, адже вже за хвилину Ковбаса вибігав ледь не один на один з кіпером гостей, але третій гол просвистів дуже близько до штанги.

В результаті – перша осіння домашня перемога «Оболонь Бровар». Перемога, яку, як сказав головний тренер киян Сергій Ковалець на післяматчевій прес-конференції, присвячено ювілею капітана «Оболонь Бровар» Андрію Корнєву, який днями відсвяткував 40-річчя.  

БІЛЬШЕ ФОТО НА НАШІЙ СТОРІНЦІ У FACEBOOK 

 «Оболонь Бровар»:  Федорівскій, Семенко, Гуськов (Ковбаса, 67), Єфремов, Коваленко, Мединський, Покотилюк, Слободян (Островський, 71) Кузін (Ткач, 51, Деребчинський, 90), Шишка, Шевченко.

Запасні: Тюрін, Косовський, Ульянченко, Клак, Гурмак, Безуглий

МФК «Миколаїв»: Старченко, Кушніренко, Чучман, Цапій (Сартіна, 76), Горват, Дмитренко (Попов, 72), Берко, Ковальов, Семенина, Радченко, Кравченко (Рогозінський, 46).

Запасні: Попович, Шарабура, Брижчук, Антонюк

Попередження: Ковальов, 13, Шишка, 28, Кушніренко, 74, Покотилюк, 82, 87

Вилучення: Покотилюк, 87.

 Головний арбітр: Олександр Титов (Донецьк). Асистенти арбітра: Олексій Гавеля (Кривий Ріг), Роман Прощенко (Дніпро). 4-й арбітр: – Сергій Задиран (Київська обл.). Суддівській спостерігач: Мирон Біць (Львів). 

Попередження: 52, Гуськов, 88, Ткач – 85, Чорноморець, 90+3, Соломка

Голи: Покотилюк, 18 – 1:0, Мединський, 78 – Берко, 89 – 1:2.