“ОБОЛОНЬ БРОВАР”: в переддень Миколая відвідали дитячий будинок-інтернат

Напередодні Дня Святого Миколая велика сім’я «ОБОЛОНЬ БРОВАР» відвідала Білоцерківьский дитячий будинок-інтернат, де проживають діти від 7 років з синдромом Дауна, ДЦП і діти-аутисти.

Велика сім’я, про яку ми згадали вище – це футболісти першої команди «пивоварів» Андрій Корнєв, Євген Єфремов, Артем Ковбаса і Іван Тюрін, вболівальники клубу, представники нашого технічного спонсора JAKO і волонтери.

Незважаючи на холодну погоду і дивний для суботи активний трафік, всі гості таки приїхали у будинок-інтернат і… знову потрапили і світ футболу. Саме так, адже зустрічали футболістів теж футболісти команди, яка зібрана з вихованців будинку. Тож атмосфера одразу була заряджена позитивом. І гості, і господарі не на секунду не переставали задавати питання про гру мільйонів.

«Ми розказали про те, як ми живемо, граємо, тренуємося. Вони розказали про себе. Дуже раді, що змогли подарувати дещицю радості цим хлопцям. Очікували, що проведемо тут недовго, адже у них є свій розпорядок дня. Але нас не відпускають вже котру годину! І це круто. Ми вже не вперше робимо подібне. Ми вже їздили в дитячий будинок у Пущі-Водиці. Сподіваюся, такі заходи будуть продовжуватися», – розказав капітан команди Андрій Корнєв.

Звичайно, не обійшлося і без подарунків. Крім великої кількості фото і автографів, «біло-зелені» привезли подарунки від клубу, від корпорації «Оболонь», JAKO (які одягнули місевих футболістів у нові костюми) і фанатів, які на зібрані під час матчу «ОБОЛОНЬ БРОВАР»-«Гірник-Спорт» гроші, купили дарц (до речі, це була давня мрія вихованців).

Дуже вдячні всім учасникам акції: волонтерам з організації «Соціальна Гармонія», JAKO, корпорації «Оболонь», футболістам, а головне вболівальникам, які і стали ініціаторами!