“Оболонь-Бровар” U19 зіграв свій останній матч в группі

Вчора, 23-го травня, свій заключний матч в групі 2 провели юнаки “Оболонь-Бровар”. На столичному стадіоні Локомотив вони зустрілися з ФК “Локомотив” U19. Оскільки матч вже не мав турнірного значення, тренерський штаб “біло-зелених” дав шанс проявити себе виконавцям, що доволі рідко з’являлися у стартовому складі.

Рахунок у зустрічі було відкрито вже на 8-й хвилині, за рахунок вдалої реалізації контратаки гравцями господарів. Відповіді “пивоварів” довго чекати не довелося. Вже за 10 хвилин м’яч опинився у сітці воріт “залізничників”. Втім, взяття воріт було сказавано через те, що автор голу Олександр Студинікін знаходився в положення “поза грою” в момент передачі у виконанні Артура Аракеляна. Забити гол за правилами біло-зеленим вдалося на 33-й хвилині зустрічі. Деревяго залишився без опіки, й замкнув головою флангову подачу у виконанні партнера. А вже чи не у наступній атаці футболістам “Оболоні-Бровар” вдалося подвоїти перевагу. Студинікін наносив удар по воротам господарів, голкіпер впорався, однак не зумів зафіксувати м’яч. Першим на добиванні був Іванюк, який і відправив м’яч у сітку воріт. Отже, за рахунку 2-1 команди відправилися відпочивати.

На щастя для глядачів, результативна перша половина зустрічі повторилася й у другій сорокап’ятихвилинці. Як і в першому таймі перший результативний удар нанесли господарі. Гравець “Локомотиву” наніс не найсильніший удар по володінням “біло-зелених”, однак голкіпер не зумів зафіксувати м’яч у руках, за що й був покарений. Після пропущеного м’яча “пивовари” значно активізувалися, й створили вдосталь моментів біля воріт суперника, однак з їх реалізацією виникало багато проблем. Натомість, завдяки вдало реалізованому штрафному удару господарі змогли повести у рахунку.  Щоправда, вже у наступній атаці “біло-зелені” отпримали гарний шанс, аби зрівняти рахунок – пенальті. Одинадцятиметровий взявся виконувати сам постраждалий Володимир Ткач. Кращий бомбардир команди вдало розвів м’яч і голкіпера по різним кутам.

Отже, результативна нічия у заключному матчі в групі означає рекордну серію з 17 матчів без поразок (остання була ще у 1-му турі). Загальні результати виглядають наступним чином: 1 місце, 18 матчів, 14 перемог, 3 нічиїх та 1 поразка. Різниця м’ячів 44-18.

Наступний свій матч “Оболонь-Бровар” U19 проведе вже у фінальній частині (в місті Чернівці) 10-го червня. Фінальний матч та матч за 3-є місце пройдуть 11-го червня також у Чернівцях.

Оболонь-Бровар: Ващук, Кузьменков (Прокопенко), Чобанов, Деревяго, Лаврієнко, Ягаєв (Рафальський), Козленко (Прокопенко), Барбунов (Островський), Студинікін (Левенець), Аракелян, Іванюк (Ткач)

Голи: ?,8; ?,60; ?,84 – Деревяго, 33; Іванюк, 34; Ткач, 87.