“Оболонь Бровар” U19 здолав “Локомотив”

Несподівано морозне 27 березня виявилось успішним не лише для нашої головної команди. Своїх старших колег кількома годинами раніше підтримали у переможній ході і футболісти “Оболоні Бровар” U19.

У рамках 14-го туру Першої ліги U19 у другій групі наша команда зустрічалась з однолітками зі столичного “Локомотива”. З перших хвилин “оболонці” розпочали облогу воріт суперника. І вже на шостій хвилині після стандартного положення Рафальський виграв боротьбу на ближній стійці, після чого м’яч потрапив до Чобанова, той скинув під удар Цикало і Єгор з близької відстані розстріляв ворота “Локомотива”, 1-0.
Як виявилося пізніше, цей гол став єдиним у матчі.

При цьому наші хлопці мали безліч моментів аби збільшувати свою перевагу. Рафальський двічі “пробачив” “залізничників” із вигідних позицій. Міг оформлювати “дубль” Цикало, але воротар “Локомотива” був на висоті. Ударом головою перевірив на міцність поперечину воріт суперника Аракелян, а Покаєвий метрів з семи не влучив у ворота.

Були ще й виходи віч-на-віч із голкіпером у Ольховикова та Самара. Приємно відзначити, що після прикрої поразки від “Колоса” у попердньому турі команда Олега Мазуренка та Олександра Антоненка не збавила обертів і знову повернулася на переможний шлях.

Чемпіонат України 2018/2019. Перша ліга U19. Група 2. 14-й тур.

“Оболонь Бровар” U19 – “Локомотив” – 1-0, Цикало (6 хв.)

“Оболонь Бровар” U19: Дехтяр,Чобанов, Потопальський, Кузьменков, Покаєвий (Кудренко 85 мин.), Сичевський (Головко 85 хв.), Аракелян (Самар 55 хв.), Цикало (Комаровський 80 хв.), Лавриєнко (Глошардін 80 хв.), Барбунов (Шамич 46 хв.), Рафальський (Ольховиков 75 хв.).

“Оболонці” наразі мають у своєму активі 34 очки після 14 зіграних матчів і одноосібно лідирують у другій групі.