"Оболонь Бровар" U19 здобуває чергову перемогу

“Оболонь Бровар” U19 здобуває чергову перемогу

Матч для нашої команди видався дуже важким. І нехай вас не вводить в оману підсумковий рахунок!

Адже починалося все для молодих “пивоварів” дуже погано. Перший тайм зовсім не можна занести в актив команді Мазуренка- Антоненка.

На 42-й хвилині “оболонці” отримали шанс відкрити рахунок з пенальті, але Шамич своєю нагодою не скористався, а через три хвилини арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку вже біля наших воріт. Правила порушив Потопальський, а нападник одеситів пробив точно у кут. Тож 0:1 після першої половини гри.

Щойно розпочався другий тайм і гості подвоїли перевагу вже голом з гри. І після цього нарешті наша команда прийшла до тями. Заміни від тренерів пішли на користь і вилилися у забиті м`ячі.

На 60-й хвилині Шамич вивів “на побачення” з воротарем гостей Лаврієнко і той скоротив відставання – 1:2! Ще через 15 хвилин вже Лаврієнко записав на себе асист на Барбунова. Останній ударом головою зрівняв рахунок у матчі, 2:2.

А на 88-й і 90-й хвилинах Чобанов, після передач Сичевського і Рафальського оформив “дубль”, який приніс команді таку важку і драматичну перемогу.

Чемпіонат України 2018/2019. Перша ліг U19. Група 2. Тур 16.

“Оболонь Бровар” (Київ) –  ДЮФК Атлетік (Одеса) – 4:2

“Оболонь Бровар”: Дехтяр, Чобанов, Потопальський, Глошардін, Кузьменков, Сичевський, Шамич (Барбунов, 65 хв.), Цикало (Комаровський, 55 хв.), Аракелян (Самар, 55 хв.), Лаврієнко (Ольховіков, 90 хв.), Рафальський.

Голи у складі “пивоварів” забивали Лаврієнко, Барбунов та двічі Чобанов.

Після 16 турів “Оболонь Бровар” U19 продовжує лідирувати у своїй групі, на два очки випереджаючи ковалівський “Колос”.