“Оболонь-Бровар U19” здобуває 10-ту перемогу поспіль

Вчора, у Білій Церкві, відбувся черговий матч першості України серед дев’ятнадцятирічних за участю “Оболонь-Бровар U19”. Суперником виступив місцевий АРЗ, який перед початком туру посідав 7 сходинку в турнірній таблиці. 

Розпочавши активно зустріч, “пивовари” вже в першій половині створили вдосталь моментів для взяття воріт. Проте, ударам Кузіна та Чобанова трохи не вистачило влучності, а забитий м’яч Володимира Ткача не зарахували арбітри зустрічі, непомітивши що м’яч від поперечки все-ж-таки пересік лінію воріт білоцерківців. Відкрити рахунок “пивоварам” вдалося наприкінці першої половини зустрічі. Після подачі від кутового першим на підбиранні був Араміс Кузін, який відправив м’яч назад до карного майданчика, де знаходився капітан “Оболонь-Бровар U19” Ткач. Володимиру залишалося лише внести головою шкіряного у сітку воріт, з чим він успішно впорався. Зрівняти рахунок футболістам “АРЗ” вдалося виконавши точний удар зі штрафного. Але вже менш ніж за 10 хвилин біло-зелені знову вийшли вперед. Захисник гостей рукою зупинив м’яч, що летів у ворота. Як наслідок – вилучення та одинадцятиметровий удар, який впевнено реалізув також капітан команди. Уникнути нервового закінчення зустрічі вдалося завдяки ще одному забитому голу. Все той же Ткач скористався помилкою голкіпера (невдало вийшовшого з воріт) та з гострого кута (з-за меж карного майданчика) відправив м’яч у сітку воріт. 

Приємно відзначити, що вперше в історії наші юніори були запезпечені підтримкою фан-сектором “Оболонь-Бровар”. Сподіваємося, що й надалі усі матчі не тільки основної команди, а й юніорів будуть проходити під “заряди” наших фанів. Така підтримка неабияк мотивувала хлопців, для багатьох з яких, гра за підтримки вболівальників стала першою в житті.

Оболонь-Бровар: Ващук, Потопальський, Комаровський (Ядаєв, 80), Глошардін, Чобанов, Кузьменков (Лаврієнко, 80), Деревяга (Козленко, 75), Прокопенко, Чистяк (Аракелян, 46), Ткач (Рафальський, 80), Кузін (Студинікін, 60)

Голи: ?,60 – Ткач 42, 68(п), 74.

Вилучення: ? – 66

Таким чином, наші юніори здобувають ювілейну, 10-ту перемогу поспіль, впевнено лідируючи у своїй группі, та маючи 6 очків відриву від найближчого переслідувача – Колоса з Ковалівки. 

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”