«Оболонь-Бровар U19» зазнає поразки у першому матчі в історії (+ВІДЕО)

Першість України з футболу серед команд U-19 сезону 2017/2018 років. 13.09.2017. 1-й тур. Ірпінь, стадіон «Центральний», 14:00. 30 глядачів. «Колос U19» — «Оболонь Бровар U19»  — 1:0.

Стартовий склад Оболонь-Бровар U19: Дьохтяр, Дишкант, Потопальський, Глошардин, Прокопенко, Кузьменков, Вашуленко, Чистяк, Корнієнко, Інешин, Ткач.

Вилучення: Дишкант, 25.

Голи: Ніколаєв, 59.

Головний арбітр: Вячеслав Молотокас (Мукачево)

Вчора, 13 вересня, юніори ФК «Оболонь-Бровар» зіграли свій перший офіційний матч у рамках першолігового чемпіонату України з футболу серед дев’ятнадцятирічних. Юніорська команда була створена на основі «Оболонь-Бровар 2», що протягом 5-ти років виступав у чемпіонаті Київщини. Однак, варто відзначити, що склад команди змінився майже повністю. Так, в порівнянні з заявкою на цьогорічний Чемпіонат Київщини, в команді залишилося лише 4 гравця: воротар Максим Дьохтяр, захисники Єгор Прокопенко та Дмитро Кузьменков, а також нападник Володимир Ткач.

Свою першу офіційну зустріч юніори зіграли на Ірпінському центральному стадіоні, проти ФК «Колос» з Ковалівки. Єдиним голом у зустрічі, на 59-й хвилині матчу відзначився оборонець «Колоса» Кирило Ніколаєв. Варто зазначити, що «пивовари» ще в середині першого тайму залишилися вменшості (за фол останної надії було вилучено Дишканта), однак незважаючи на це, створили достатньо моментів для взяття воріт, проте реалізувати хоча б один так і не вдалося. Отже, фінальний свисток зафіксував мінімальну поразку «Оболонь-Бровар U19». До Вашої уваги відео забитого м’яча: