Оболонь-Бровар U19 виходить на першу сходинку!

Сьогодні, 1 листопада, по завершенню товариської зустрічі між основним складом «біло-зелених» та молодіжною збірною України, відбувся матч 8-го туру чемпіонату ДЮФЛ серед дев’ятнадцятирічних.

У номінально виїзному поєдинку «Оболонь-Бровар» зустрічався з ФК «Любомир» (Ставище). І хоча команда зі Ставища знаходиться не в групі лідерів, але поєдинки за її участю, як правило, виходять дуже цікавими. Не став виключенням і сьогоднішній матч. Вже у стартові хвилини команди обмінялися гольовими моментами, і продовжували небезпечно атакувати протягом усієї гри.

Результативнішими за підсумками першого тайму були “пивовари”. Точні удари до свого актива записали Корнієнко та Островський. Гарну нагоду для того, аби довести рахунок до розгромного мав Потопальский, однак його удар після подачі кутового парирував голкіпер.

В другій половині зустрічі футболісти зі Ставища ще більше додали в активності, і навіть змогли скоротити відставання у рахунку. “Пивовари” ж діяли переважно другим номером, ретельно відпрацьовуючи в обороні та чекаючи свого шансу у стрімких контратаках. Одна з таких завершилася небезпечним штрафним, який впевнено реалізував Островський.

Отже, 3-1 – чергова перемога біло-зелених, а поразка у парелельному матчі Колоса з Ковалівки дозволила «пивоварам» отримати одноосібне лідерство у чемпіонаті.

«Любомир» U19  — «Оболонь-Бровар» U19 1:3.

Голи: ? — Корнієнко, Островський, Островський.

«Оболонь-Бровар»: Дьогтяр, Кузьменков, Потопальський, Дишкант, Лаврієнко, Островський, Прокопенко, Корнієнко, Глошардін,  Барбунов, Ткач.

Запасні: Ващук, Покойовий, Аракелян, Качелуб, Козленко, Чистяк.