“Оболонь-Бровар U19” виходить до фінальної частини змагань

У останньому домашньому матчі сезону 2017/18 наші юніори зустрічалися з однолітками ФК «Любомир» (Ставище, Київська обл.).  І хоча «пивовари» підходили до зустрічі у статусі одноосібного лідера групи, аби зберегти за собою першу сходинку, біло-зеленим необхідно було здобувати максимальну кількість очок в останніх 2-х зустрічах. Додатково статусу матчу додавало й місце його проведення – стадіон «Оболонь-Арена». 

Впродовж зустрічі команди не створювали багато гольових моментів біля воріт один одного, а отже не дивно, що долю матчу вирішив усього один забитий м’яч. Вже наприкінці зустрічі Іван Чистяк виконав загострюючу передачу на Рафальского, Антон відіграв на Ткача, а Володимир в свою чергу лівою ногою відправив м’яч у сітку воріт гостей. У час що залишився гості не змогли створити жодної небезпеки біля володінь Дьогтяря, а отже фінальний свисток рефері зафіксував надзвичайно важку й важливу перемогу «біло-зелених». 

Однак, на цьому гарні звістки для футболістів та тренерського штабу «Оболонь-Бровар» не закінчилися. Декількома хвилинами раніше свій матч завершив ФК «Колос», який у зустрічі з ФК «Чайка» зазнав розгромної поразки. Для «пивоварів»  це означало дострокову перемогу в групі, й гарантоване місце у фінальній частині змагань, що пройде у Чернівцях (9-11 червня). Згідно з регламентом, у фіналі зустрінуться 3 команди, що посіли перші місця та найкраща команда, що посіла друге місце (її буде визначено за допомогою стикових ігор). 

Заключний свій матч у групі, «Оболонь-Бровар U19» проведе на виїзді, 23-го травня, проти ФК «Локомотив». 

 

Оболонь-Бровар U19 (Київ) – Любомир U19 (Ставище, Київська обл) 1:0

Оболонь-Бровар: Дьогтяр, Покойовий, Потопальський, Чобанов, Кузьменков, Дишкант (Рафальський), Островський, Прокопенко, Левенець (Чистяк), Шаміч (Деревяго), Ткач (Аракелян).

Гол: Ткач, 86

Вилучення: ? (2ЖК)

Прес-служба ФК “Оболонь-Бровар”