«Оболонь-Бровар» U19 у фіналі Всеукраїнських змагань серед команд U19 (Перша ліга)

У другому півфінальному матчі, на стадіоні «Мальва» в Чернівцях «Оболонь-Бровар U19» зустрівся з ФК «Волинь» (Луцьк). За декілька хвилин до початку зустрічі був визначений перший фіналіст – Черкаський Дніпро (у серії післяматчевих пенальті черкащани здолали господарів турніру – чернівецьку Буковину).

Рахунок було відкрито вже на 13-й хвилині протистояння. Іванюк виконав чудову передачу на Деревяго, фактично вивівши Артема віч-на-віч з голкіпером, проте сімка киян влучив у голкіпера. Ткач був першим на підбиранні, й виконав флангову передачу до карного майданчика, де вже вбігав Левенець. М’яч чи то від ноги Михайла, чи то від ноги захисника вперше опинився у воротах.

Відновити паритет волинянам вдалося завдяки вдало виконаному стандартному положенню. У середені першої сорокап’ятихвилинки вдруге вдалося відзначитися гравцям у білій формі. Володимир Ткач замкнув флангову передачу у винанні Артема Деревяго. А вже за декілька хвилин сам Деревяго відзначився забитим м’ячем, вдало перекинувши голкіпера волинян. Отже, за рахунку 3-1 команди відправилися на відпочинок.

Вже у дебюті другої половини зустрічі «пивовари» зусиллями Ткача заробили одинадцятиметровий удар, який реалізував сам постраждалий. 4-1. Скоротити відставання волинянам вдалося завдяки сольному проходу 17-го номера. Вже на останніх хвилинах зустрічах м’яч вп’яте опинився у воротах ФК «Волинь». Прокопенко виконав вкидання ауту, Рафальский скинув на дальній фланг, де вбігав Левенець, який відправив м’яч у сітку. Проте, взяття воріт було скасовано бригадою арбітрів через гру рукою.

Отже, з рахунком 4-2 «Оболонь-Бровар U19» перемагає ФК “Волинь” та виходить до фіналу Всеукраїнських змагань серед команд U19 (Перша Ліга), де вже завтра на стадіоні «Буковина» у фіналі зустрінеться з ФК «Черкаський Дніпро». Пряма трансляція матчу запланована на YouTube та телеканалі XSport. Початок зустрічі о 16:30.

Оболонь-Бровар: Дьогтяр, Покойовий, Дишкант, Потопальський, Прокопенко, Чобанов, Островський (Чистяк), Деревяго (Рафальський), Левенець (Лаврієнко), Іванюк (Стадинікін), Ткач (Аракелян)

Голи: 13 Левенець, 28 Ткач, 32 Деревяго, 49 Ткач(п)  -15-?; 71-?