«Оболонь-Бровар U19» продовжує свою переможну серію

13 жовтня пройшов черговий тур Чемпіонату України Першої ліги серед «дев’ятнадцятирічних». В центральному матчі другої групи ДЮСШ-15 приймав наших юніорів. Перед початком зустрічі обидві команди знаходилися у групі лідерів і мали в активі по 9 залікових балів.

Такий матч не міг не зібрати на трибунах багато поважних людей, серед яких керівництво «Оболонь-Бровар», «ДЮСШ-15», «Дитячо-юнацької футбольної ліги», а також простих вболівальників.

Команди порадували глядачів великою кількістю гольових моментів, і як наслідок — гарною результативністю.

Перший гол довго чекати не довелося. Вже на 11-й хвилині зустрічі номінальні гості повели у рахунку: Прокопенко віддав передачу на Ткача, а Володимир, в свою чергу, переграв голкіпера і відправив м’яч у сітку воріт — 0:1! Вже за 10 хвилин наші юніори розіграли чудову комбінацію, якій могла б позаздрити навіть Барселона, а точний удар у цій атаці наніс Барбунов. Варто відзначити, що господарі не здавалися, і доволі часто турбували наших захисників та голкіпера. Вдалі дії Дьохтяря двічі рятували «пивоварів» від забитого м’яча. Натомість у черговій контратаці, переможну крапку поставив Качелуб — 0:3!

Таким чином, за підсумками 5-ти турів наші юніори розділяють 1-2 сходинку у своїй групі з ковалівським «Колосом», маючи по 12 залікових балів, і поступаючись лише за результатом особистої зустрічі, а переможна серія вже сягає 4 матчі!

Оболонь-Бровар: Дьохтяр, Глошардін, Потопальський, Дишкант, Лаврієнко, Островський, Прокопенко, Барбунов, Кузьменков, Корнієнко, Ткач.

На заміну виходили: Ващук, Качелуб, Покойовий, Танащук, Чистяк, Аракелян, Вашуленко.

Голи: Ткач 11; Барбунов 25; Качелуб 65.