“Оболонь Бровар” U19 переміг ФК імені Льва Яшина

Олег Мазуренко та Олександр Антоненко протягом тижня особливо ретельно готували своїх підопічних до матчу проти наступного суперника. Колектив, названий на честь славетного голкіпера, а саме ФК імені Льва Яшина у попердніх двох турах здобув впевнені перемоги.

З однаковим рахунком 2:0 почергово капітулювали перед “яшинцями” житомирське “Полісся” та київська “Зміна-Оболонь”. Тож суперник підходив до протистояння з нашою командою у піднесеному настрої та мотивованим дати бій поточному лідеру чемпіонату.

Команди розпочали гру у високому темпі. Обидва суперники намагалися атакувати,багато комбінували, що не могло не тішити глядачів на трибунах затишного стадіону “Атлет”.

Перші хвилин двадцять футболісти “Оболонь Бровар” U19 більше контролювали м’яч, проте ближче до середини тайму гра вирівнялася і суперник все частіше став загрожувати нашим воротам. Після чергового розіграшу штрафного удару біля воріт “пивоварів” м’яч рекошетом від газону потрапив у поперечину і вилетів за ворота. Цей момент став найнебезпечнішим у господарів поля. І “оболонці” прокинулися.

На 23-й хвилині після передачі Шамича, Рафальський опинився віч-на-віч із голкіпером суперника і відкрив рахунок – 1:0. Після забитого голу “Оболонь Бровар” повністю перехопив ініціативу і продолжив тиск на ворота ФК імені Льва Яшина. На 42-й хвилині це дало результат: Кузьменков, Сичевський та Шамич організували блискучу атаку, яку метрів з дванадцяти завершив Аракелян.

У другому таймі “пивовари” могли збільшувати свою перевагу, але Барбунов, Самар, Ольховіков та Лавриненко свої моменти не реалізували. Проте і цього вистачило нашій “молодіжці” аби покласти собі у скарбничку три бали і продовжити втримувати першу сходинку турнірної таблиці у другій групі Першої ліги чемпіонату України U19.

Чемпіонат України 2018/2019 Перша ліга U19 Група 2. 15-й тур

ФК імені Льва Яшина Київ – “Оболонь Бровар” Київ” – 0:2

“Оболонь Бровар” U19 після п’ятнадцяти турів впевнено лідирує у другій групі, маючи у своєму активі 37 очок, на два менше в однолітків з ковалівського “Колосу”. Наступний матч “пивовари” зіграють вдома проти ДЮФК “Атлетика” з Одеси. Гра запланована на 17 квітня.