«ОБОЛОНЬ БРОВАР» U19: на перерву у лідерах (ПІДСУМКИ)

Прес-служба «ОБОЛОНЬ БРОВАР» підбиває підсумки виступу молодіжної команди «пивоварів» у першій частині чемпіонату сезону 18/19.

Наші молоді гравці вже провели 11 ігор у сезоні: у дев’яти іграх «біло-зелені» святкували перемогу, і по одній грі звели до нічиєї («Зміна-Оболонь» Київ 0:0) і поразки («Колос» Ковалівка 0:2).

Вдала гра команди дозволила команді піти на зимову перерву у статусі лідера, маючи 28 очки і випереджаючи найближчого переслідувача «Колос» на три пункти.

У першій частині чемпіонату «пивовари» забили 24 голи, пропустивши лише чотири. Взагалі, наш захист наразі є найкращим у лізі – менше за «ОБОЛОНЬ БРОВАР» не пропускав ніхто. А от по показнику забитих – «біло-зелені» зараз на четвертій позиції.

Взагалі, 8 з 11 матчів ворота «пивоварів» лишалися «сухими».

Неабиякий врожай голів (14/24) принесли 2 наших гравці – Дерев’яго Артем (8 голів) і Рафальський Антон (6 голів). Ще по разу відзначались Марлен Чобанов, Богдан Покойовий, Лаврієнко Денис, Кузьменков Дмитро, Цикало Єгор, Комаровський Вячеслав. Барбунов Владислав і Самар Валерій забили двічі. 

Серед асистентів кращими на даний момент є Чистяк Іван і Лаврієнко Денис. У них в активі по чотири гольові передачі.

Варто відзначити, що рушійною силою нашої молодіжної команди є випускники Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Зміна». Що й казати, якщо у заявці молодіжної команди «пивоварів» U19 – одразу 12 випускників «Зміни», в тому числі і другий кращий бомбардир команди Антон Рафальський.

Не дивним є і присутність випускників «Зміни» і у головній команді «ОБОЛОНЬ БРОВАР». Голкіпери Назарій Федорівський, Іван Тюрін і Максим Дьогтяр, польові гравці Олег Слободян, Денис Островський, Володимир Ткач – всі вони в тій чи іншій мірі мали відношення до СДЮШОР.